Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Peľová sezóna

Peľová sezóna je obdobie trvajúce až desať mesiacov. V priebehu peľovej sezóny sa mení prevaha rôznych alergénov. Počiatok jari so sebou prináša najmä peľ stromov a kríkov, na prelome jari a leta prevažuje peľ tráv a obilnín a obdobie vrcholiaceho leta a skorej jesene sú prevažujúcimi alergény pele bylín a spóry plesní.

Toto obdobie je pre citlivejšie osoby pomerne náročné, Veroval domáci test na zistenie alergie "href =" https://www.prozdravi.cz/veroval-zjisteni-alergie-domaci-test.html "> prináša alergikom problémy v podobe alergickej (sennej ) nádchy, podráždenie očí as ním spojené opuchy a zápaly spojiviek, pocit zaplnenia aj bolesti v ušiach. Príchod peľovej sezóny znamená väčšinou zhoršenie aj pre Frolov ov dýchacie trenažér "href =" https://www.prozdravi.cz/frolovuv-dychaci-trenazer.html "> astmatikov. Astma často peľovou alergiu sprevádza.

U niektorých alergikov sa objavuje aj skrížená alergia, kedy alergici môžu neprimerane reagovať na rôzne potraviny.

Peľová alergia je pomerne časté respiračné ochorenie. S negatívnymi dopady alergického ochorenia na vaše zdravie sa však nemusíte zmierovať. K dispozícii je niekoľko možností riešenia, ktoré vám od alergických príznakov uľaví. Vyhnúť sa peľom je síce ťažké, ale vďaka Ionic-CARE Triton X6 "href =" https://www.prozdravi.cz/hogner/ "> čističke vzduchu môžeme eliminovať výskyt peľových zrniek aspoň v miestnostiach, kde trávime väčšinu svojho času.

 
Filtrovat
Produkty obsahujú

Aktívne filtre:
Peľová sezóna×
56 produktov
Radiť podľa:Obľúbenosticenydoby dodání