loading

Peralgin 120 kapsúl

Značka: Energy | Kód: z1353 | Doplnok stravy
Energy Peralgin 120 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Peralgin je bioinformačný prípravok s obsahom olejov a extraktov z prospešných rastlín a exotických húb. Vďaka unikátnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu.

Perila krovitá (Perilla frutescens) je pomerne nenáročná jednoročná rastlina, ktorej sa dobre darí na otvorených slnečných miestach. Patrí do čeľade rastlín hluchavkovitých a je trochu nenápadná, pretože vyzerá ako niečo medzi žihľavou a mätou. Aj v našich zemepisných šírkach sa jej dobre darí, vysieva sa na jar, žne sa po celý rok a na jeseň sa zbierajú jej semená, ktoré sa ďalší rok opäť vysievajú. Perila sa používa vďaka svojej príjemne štipľavej chuti pri príprave pokrmov rovnako ako napríklad bazalka či koriander. Má sladko citrónovú chuť a v modernej kuchyni začína byť naozaj veľmi obľúbenou bylinkou. Vôňa rozemhnutých perilových listov pripomína tak trochu škoricu, aníz a sladké drievko zároveň. Výborne sa hodí predovšetkým k mäsám a rybám a hoci sa používa predovšetkým kvôli svojej príjemnej chuti, funguje veľmi dobre aj ako protijed v prípade, že sa v jedle vyskytujú nejaké nežiadúce látky alebo organizmy.

Perila ale nie je len vhodnou bylinkou do šalátu, ale predovšetkým sú cenené jej účinky, ktoré sú východné medicíne známe už viac ako 3000 rokov. Povedomie o mimoriadnych možnostiach využitia Peril v lekárstve sa začína pomaly ale isto rozširovať smerom na západ a v súčasnej dobe môžeme povedať, že účinky tejto tradičnej čínskej byliny boli aj vedecky potvrdené. V Číne si Peril mimochodom považujú natoľko, že sa jej obrázok dostal dokonca aj na poštovú známku.

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Produkcia cytokínov a špecifických protilátok
 • Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu
 • Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy
 • Prispieva k normálnej činnosti svalov
 • Prispieva k správnej funkcii psychiky
 • Prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • Ak jedna porcia obsahuje 45 mg horčíka, tak možno tvrdiť:
 • Prispieva k elektrolytickej rovnováhe
 • Prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Prispieva k normálnej syntéze bielkovín
 • Horčík prispieva k udržaniu zdravých zubov
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Vylučovanie vody z organizmu
 • Normálny stav kĺbov
 • antioxidant
 • Imunitný systém - antioxidant
 • Normálny stav pokožky - antioxidant
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tlak
 • Duševné zdravie - relaxácia
 • Duševné zdravie - spánok
 • zaspávanie

Prídavné látky:

uhličitan vápenatý, glyceryl monostearát, želatína (kapsule), sójový olej (plnivo), glycerín, voda

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 1-3x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

120 kapsúl - dávka na 1-4 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na sójové produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na imunitný systém .

Produkt je tiež v sekciach

- Problematiky - Časti tela - Východná medicína - Nervy

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


90%
Hodnotenie
05.09.2016
Peralginom som priamo očarená. Môj syn, ťažký astmatik, od tej doby, čo ho užíva, je bez záchvatu dýchavičnosti, a to aj keď u neho vypukne choroba s kašľom, ktorý mu vždy každú chvíľu sadol na priedušky a bol dýchavičnosť. Tak teraz dýchavičnosťou netrpia.
19.02.2015

S Peralginom som spokojná

.

Som alergička, problémy s upchatým nosom a nádchou sa zmiernili

.

Tento produkt by som odporučila, budem ojednávat ďalšie.

03.12.2014
Absolútna spokojnosť s produktami - BIO Matcha Tea Ceremony, Coffee Reishi , BALSAMIO - zubná pasta , Vironal a Peralgin .
16.06.2014

Produkt Peralgin som zakúpil na odporúčanie kolegov z práce, pretože som v kancelárii vyhlásil, že mám každoročne problém s alergiou v rovnakom období a že mi žiadne lieky nezaberali apod. (Ovšem nebol som u alergológa). On mi odporučil PERALGIN, že na všetky jeho známe vždy zapôsobil kladným spôsobom a veľmi pomáha proti alergii. Skúsil som teda a musím povedať, že je to prvý výrobok, ktorý pôsobí aj na mňa a odporučil by som ho ostatným. Zvolil som najvyššiu dávku (3 kapsule / deň) počas 4 týždňov. Potom bola odporučená týždenná pauza a pokračovanie. Ďalej už teraz nepokračoval, pretože alergiu mám iba začiatkom jari. Ale na vyše rok opäť Pelargin vytiahnem a snáď opäť pomôže ako tento rok. Keď som Pelargin neužíval, tak moje problémy trvali síce krátku dobu (cca 14 dní až mesiac), ale zase celkom intenzívne. Plný nos, bezsenné noci, hrôza. Počas užívania som takú noc nezažil ani jednu. Takže vrelo odporúčam.

21.05.2014

Peralgin mi bol doporučený liečiteľkou zaoberajúcou sa TČM Ako Liek na mieru pre moju osobu. Beri ho 20 dní v Mesiaci 2x denne, potom do konca mesiac pauza. Za rok nosenia som fakticky nebol chorý, sezónna alergia s minimálnymi symptómami. Stav oproti stavu, ked som ho nebral, je výrazné zlepšenie. Ja som s tymto produktom velmi spokojni.

HORE