loading

Perfect HAIR new 100 tbl.

Značka: Nutricius | Kód: z57515 | Doplnok stravy
Nutricius Perfect HAIR new 100 tbl.
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Perfect HAIR new je prípravok pre normálny stav vlasov a pokožky, ktorý obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-metionín. Túto látku si ľudský organizmus nedokáže sám vytvoriť. L- metionín sa podieľa na biosyntéze radu bielkovín.

Zloženie v 1 tablete:

500 mg  L-metionín

Prídavné látky:

oxid kremičitý (E551, protihrudkujúca látka), mikrokryštalická celulóza (E460, protihrudkujúca látka), sorbitol (E420, plnidlo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 tabletu 3 x denne. Dostatočne zapite tekutinou.

Balenie:

100 tbl. - dávka na 33 dní

Upozornenie:

Dopněk stravy. Vhodné pre tehotné, dojčiace ženy a deti od 6 rokov. Ukladať mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ak tablety zapáchajú sirný, nie je to na závadu. Dodržiavajte odporúčané dávkovanie. Výrobca neručí za škody, vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie doplnky stravy na vlasy.

Produkt je tiež v sekciach

Časti tela - Problematiky - Vlasy - Vlasy, nechty - Vlasy

Informacie o značke Nutricius

Majiteľom spoločnosti NUTRICIUS s. r. o. je lekárnik, ktorého cieľom nie je vyrábať tisíce rôznych druhov doplnkov stravy, ale získavať informácie z praxe a zamerať sa na výrobu kvalitných doplnkov stravy, ktoré si pacienti v lekárňach žiadajú. Produkty sú vyrábané zo 100% čistých a overených zdrojov. Výroba všetkých doplnkov stravy NUTRICIUS prebieha v laboratóriu za prísnych hygienických noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE