loading

Perfect HAIR new 2 ks + šampón zdarma

Značka: Nutricius | Kód: z60352 | Doplnok stravy
Nutricius Perfect HAIR new 2 ks + šampón zdarma
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Perfect HAIR new je prípravok pre udržanie normálneho stavu vlasov, ktorý obsahuje esenciálne aminokyselinu L-metionín. Túto látku si ľudský organizmus nedokáže sám vytvoriť. L- metionín sa podieľa na biosyntéze radu bielkovín.

Šampón Perfect HAIR obsahuje okrem kofeínu tiež panthenol, lopúch a žihľavu. S týmto komplexom znižuje nadmerné vypadávanie. Kofeín má priaznivé účinky na vlasy, aktivuje vlasové korienky a rast. Panthenol má priaznivý vplyv na kvalitu a rast vlasov. Najlepšie výsledky sa dosiahnu pravidelným používaním.

Zloženie:

Prípravok Perfect HAIR new

Účinné látky: L-metionín 500mg.
Pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, Stearan horečnatý, Oxid kremičitý.

Perfect HAIR kofeínový šampón 550 ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaín, Cocamide DEA, Propylén Glycol, Urtica Dioica Leaf Ex., Radix barnadae Root ex., Caffeine, PEG-7 Glyceryl Coca, Polyquarternium- 7, D-Panthenol, Parfum, Citric Acid , 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol

Dávkovanie:

1 tableta 3x denne, dostatočne zapiť tekutinou. Denná dávka L-metioninu 1500 mg. Neprekračujte denné dávkovanie.

Balenie:

2 ks, 550 ml zadarmo

Upozornenie:

Ukladať mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Ak tablety zapáchajú sirný, nie je to na závadu.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie darčekové sady prírodnej kozmetiky.

Informacie o značke Nutricius

Majiteľom spoločnosti NUTRICIUS s. r. o. je lekárnik, ktorého cieľom nie je vyrábať tisíce rôznych druhov doplnkov stravy, ale získavať informácie z praxe a zamerať sa na výrobu kvalitných doplnkov stravy, ktoré si pacienti v lekárňach žiadajú. Produkty sú vyrábané zo 100% čistých a overených zdrojov. Výroba všetkých doplnkov stravy NUTRICIUS prebieha v laboratóriu za prísnych hygienických noriem.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

HORE