loading

Physiomer Kids 115 ml

Značka: Omega Pharma | Kód: z15995
Omega Pharma Physiomer Kids 115 ml
Zľava 18%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Snížili jsme pro vás cenu tohoto produktu o 18%. Akční nabídka platí do 30.09.2019 nebo do vyprodání zásob.
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

PHYSIOMER Kids je izotonický, sterilný nosový čistiaci sprej z morskej vody s koncentráciou soli 9 g / l.

Nosový sprej PHYSIOMER Kids je výnimočný vďaka vysokému množstvo minerálov. Vďaka exkluzívnemu výrobnému procesu zachováva PHYSIOMER Kids všetky benefity, bohatstvo minerálov a stopových prvkov z morskej vody získanej pri pobreží Saint-Malo.

PHYSIOMER Kids, ktorý je vhodný pre deti od 3 rokov, uvoľňuje upchatý nos vášho dieťaťa a chráni pred vznikom zápalu strednom uchu. Pri pravidelnej aplikácii chráni pred opakovanými infekciami horných ciest dýchacích. Čistí nosové cesty a pomáha predchádzať nádche.

Prípravok PHYSIOMER Kids čistí, zvlhčuje a odstraňuje prebytok hlienu. Odstraňuje pach, alergény, znečisťujúce látky, vírusy a baktérie. Účinne chráni proti nachladnutiu a znižuje použitia liekov. V prípade prechladnutia, nádchy alebo zápale nosohltanu znižuje dĺžku a intenzitu príznakov ochorenia nosových ciest. Zabraňuje výskytu ORL komplikácií.

Zloženie:

100% prírodný neriedená izotonická morská voda

Ako používať:

Aplikujte 2-6x denne do každej nosovej dierky.

Balenie:

115 ml

Upozornenie:

Bez konzervačných látok. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na nos .

Informacie o značke Omega Pharma

Omega Pharma je dynamická spoločnosť špecializovaná na vývoj, výrobu a predaj zdravotníckych pomôcok, doplnkov stravy a medikální kozmetiky na lekárenskom trhu OTC, aj v širokej distribúcii tzv. Mass-marketu. Je súčasťou nadnárodnej skupiny Omega-Pharma so sídlom v Belgicku a pôsobnosťou v 40 krajinách sveta.

Od začiatku svojho vzniku je Omega Pharma marketingovo riadenú firmou so silnou orientáciou na zákazníka, jeho potreby, požiadavky a výslednú spokojnosť. Je držiteľom niekoľkých patentov a unikátnych riešení aplikovaných do vysokej účinnosti výrobkov jednotlivých produktových radov.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE