loading

PlaqueOff ™ Dental Bites

Značka: PlaqueOff | Kód: z43608
PlaqueOff PlaqueOff ™ Dental Bites
Vyberte variantu
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prípravok PlaqueOff ™ Dental Bitesmaškrty pre psov a mačky, ktoré potláčajú zápach z tlamy, redukujú zubný kameň a odstraňujú zubný plak.

Dental Bites sú patentovanou inovácií prípravku PlaqueOff ™ Animal . Všetky látky používané pri výrobe prípravku PlaqueOff Dental Bites sú v biokvalite.

Na zuboch sa neustále tvorí bakteriálny povlak, tzv. Plak, ktorý musí byť každý deň čistený, aby zuby a ďasná zostali zdravé. Plak, ktorý sa neodstráni, je príčinou zápachu z tlamy a zubného kameňa. Na rozdiel od žuvacie kosti alebo "tyčiniek" PlaqueOff ™ Dental Bites pôsobí proti tvorbe zubného plaku systematicky v slinách.

U morské riasy Ascophyllum nodosum (D1070 ™) bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravku PlaqueOff ™ Dental Bites je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

Zloženie:

 • Kontrola telesnej hmotnosti & chudnutie
 • Normálne funkcie črevného traktu
 • Normálny stav pokožky, slizníc a nechtov

Prídavné látky:

prírodné antioxidanty z rozmarínového extraktu, pšenica, kukurica, ryža, jačmeň, otruby, živočíšny hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny z ošípaných a hydiny

Dávkovanie:

PlaqueOff ™ Dental Bites podávajte Vášmu psovi alebo mačke ako maškrtu. Liek by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia.

 

Dávkovanie (balenie 60 g): Pes / mačka s hmotnosťou do 10 kg: 4-8 Dental Bites za deň.

Dávkovanie (balenie 150 g): Pes s hmotnosťou 10 až 25 kg: 2-4 Dental Bites za deň. Pes s hmotnosťou viac ako 25 kg: 4-5 Dental Bites za deň.

Balenie:

150 g

Upozornenie:

Veterinárny prípravok. Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky alebo farbivá. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí. Dbajte na to, aby váš pes či mačka mali stály prístup k čerstvej vode. Krajina pôvodu Švédsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Informacie o značke PlaqueOff

KONTAKT: ProfiSales sro, Petrovice 193, 679 02 Rajec - Jestrebi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
Ľudovít Korbelič
100%

22.09.2019
Celkovo sme spokojní,hlavne fenka,ktorej to chutí a my môžme len doplniť že aj na zúbky to má pozitívny vplyv.
Pre: praktický ekologický obal

Proti: granulky sa drolia

HORE