loading

PM Chlamydil extra animals 60 tbl.

Značka: Purus Meda | Kód: z45524
Purus Meda PM Chlamydil extra animals 60 tbl.
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Veterinárny prípravok PM Chlamydil® extra animals slúži ako protivírusová a antibakteriálne očistná kúra zvieracieho organizmu, zameraná predovšetkým na zníženie obsahu mikroorganizmov chlamydiového typu (Ch. Pecorum, psittaci, trachomatis a pneumónie).

Veterinárny prípravok PM Chlamydil® extra animals je vhodný pre mačky, psy, holuby a exotické vtáctvo, ktorí môžu byť prenášačom infekcie na človeka.

 

Chlamýdie napádajú ako zvieracie, tak i ľudský organizmus a spôsobujú celý rad ťažkostí. Sú to najmä chronické zápaly očných spojiviek, močových ciest a vegetatívneho nervového systému a ciev. Akcelerujú poruchy srdcovej a mozgovej činnosti, roztrúsenú a mozgovomiechová sklerózu, rakovinu, astmu. Sú jednou z príčin vlečúcich únavových syndrómov a chrípkových ochorení. Endotoxíny produkovanej chlamýdiami môžu po určitej dlhodobejšej expozícii spôsobiť bolestivú paralýzu pohybového aparátu, srdca, mozgu a centrálneho nervového systému a oslepnutie zvierat. Dochádza ku skrútenie psychiky a atypickému Depresívnemu rokovania. Chlamýdie iniciujú šírenie toxoplazmóza a ureaplazmóz.

Zloženie v 1 tablete:

Túžobník brestový (Filipendula ulmaria), Vrbová (Salix alba) a jelšová (Alnus glutinosa) kôra extrakt (v pomere 9: 1: 1) 127,5 mg, Červené lapacho (Tabebuia impetiginosa) extrakt 3% lapacholu 82,0 mg, Bakopa drobnolistá (Bacopa Monier) extrakt 20% 35,0 mg, Řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa) extrakt 3% oxindolu 10,0 mg, Propolis Moravia PM® 8,3 mg, Selén 50,00 mikrogramov

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, sorbitol (plnidlá), polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný (protihrudkujúca látka)

Dávkovanie:

Malým plemenám psov dávkujte 1 tabletu 2x denne po dobu min. 60 dní. Veľkým plemenám psov dávkujte 3-5 tabliet denne po dobu min. 60 dní. Mačkám dávkujte 1/2 tablety 2x denne po dobu min. 45 dní. Vtáctvu rozmelnite 1 / 2-1 tabletu denne do kŕmenia po dobu min. 60 dní.

Balenie:

60 tabliet

Upozornenie:

Veterinárny prípravok. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Po otvorení spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov. Po každom použití prípravok dôkladne uzatvorte. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky pre zvieratá .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
20.06.2017
Myslím, že produkt PM Chlamydil Extra zaberá. Po 14 dňoch som sa cítila veľmi dobre, potom som dostala na 20 dní antibiotiká a bola to hrôza. Potom sa mi zase uľavilo. Cítim sa o dosť lepšie. Kĺby aj svaly trochu bolí, pečeň aj žlčník nebolí vôbec, a únava nie je tak hrozná. Som s vašim produktom veľmi spokojná a všade odporúčam :-)
20.06.2017
S produktom PM Chlamydil Extra som maximálne spokojná. Priateľ má problémy s kašľom a to hlavne s jeho odkašliavaním. V minulosti mu našli chlamýdie na pľúcach a aj po liečbe antibiotikami na tom nebol moc dobre. Pri užívaní PM Clamydil Extra sa jeho stav výrazne zlepšil. Preto zatiaľ budeme v liečbe ešte pokračovať.
08.11.2016
koloidné striebro je na čistenie pleti najlepšie, čo môže byť, obzvlášť v lete, keď sa v horúčave tvoria pupienky a potničky častejšie. Wild Yam Premium mi pomohol zpravidelnit cyklus, mala som predĺžené krvácanie, čo bolo nepríjemné, po troch mesiacoch sa mi dni krvácanie skrátili zo 14 dní na 6 dní, čo už je normál. Nie som v menopauze, je mi 37 a teda beriem Wild Yam Premium len týždeň na začiatku cyklu v každom mesiaci. PM Chlamydil Extra mi pomohol od únavy, po prečistenie tela od vírusov a baktérií, mám viac energie.
13.10.2016
S produktom PM Chlamydil Extra som veľmi spokojná a všetkým ho odporúčam. Cítim sa veľmi dobre.
11.10.2016
S prípravkom PM Chlamydil extra som spokojná. Kúpila som si ho prvýkrát vlani na jeseň a aj cez to, že som mala výrazne oslabenú imunitu, vďaka tomuto prípravku som zimu prečkala bez jedinej angíny či chrípky. Tento rok na jeseň si prípravok určite znova objednám.
HORE