loading

PM D-Manosa s propolisom 30 tbl.

Značka: Purus Meda | Kód: z975 | Doplnok stravy
Purus Meda PM D-Manosa s propolisom 30 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

PM D-Manosa s propolisom pre normálnu činnosť močových ciest. D-Manosa nie je organizmom nemetabolizuje a teda je tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov.

Zloženie v 1 tablete:

400 mg  D-manóza

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety 2x denne 20-30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

30 tabliet - dávka na 7-15 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnkom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s D-manóza a ďalšie produkty na močové cesty .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Prehliadnite si certifikát značky Purus Meda.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


98%
Hodnotenie
20.04.2017
Objednala som si u vás D-manóza a som s ňou veľmi spokojná. Mám tak 4 krát do roka zápal močového mechúra a to nerátam tie nepríjemné pocity pálenia a zle vyprázdneného mechúra, ktoré som mala tak dvakrát do mesiaca. Skúšala som všetko možné, nič nezaberalo. Potom som na internete objavila D-manóza. S trochou nedôvery som si ju objednala a ona zabrala. Najprv som ju brala asi dva mesiace pravidelne a teraz si ju beriem len keď cítim ono pálenie. Určite funguje, pretože už rok a pol som nemala antibiotiká. Vždy som sa smiala takto napísaným recenziám, zdalo sa mi to vymyslené a sama jej teraz tiež píšem :-).
25.10.2016
Bola som s produktom PM D-Manosa s propolisom veľmi spokojná. Po využívaní balenia sa mi už zápal močových ciest nevrátil a to som pred tým mala troje antibiotiká.
05.10.2016
PM D-Manosa s propolisom je skvelým pomocníkom pri začínajúcich problémoch s močovým mechúrom, najlepšie začať hneď pri pálení a určite vybrať celé balenie. Uroval manosa Akut mám stále pri sebe a zaženie pri včasnom podaní začínajúcich zápal močového mechúra. mega Brusnice sú super na preventívne užívanie. Urýchľujú uzdravovanie pri problémoch s močovým mechúrom.
01.10.2014

S produktom PM D-Manosa s propolisom som veľmi spokojná.

26.05.2014

Moja svokra má neustále problémy so zápalmi močových ciest, tie síce po antibiotikách vymizli, ale onedlho sa všetko opakovalo. Začala užívať PM D-Manosa s propolisom a je z neho nadšená.Chce celú kúru opakovať. Takže skvelý výrobok.

HORE