loading

PM Elixír na pankreas 60 tbl.

Značka: Purus Meda | Kód: z1247 | Doplnok stravy
Purus Meda PM Elixír na pankreas 60 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

PM Elixír na pankreas obsahuje prastarú a osvedčenú kombináciu látok, ktorá bola volená k podpore funkcie pankreasu a normalizáciu hladiny krvného cukru v období, kedy nebol známy inzulín. Teraz je vhodne doplnená o PABA (para-aminobenzoovú kyselinu) a propolis. Dlhodobé užívanie obsiahnutých účinných látok pomáha normalizovať hladinu krvného cukru.

Zloženie v 1 tablete:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • (Pred) menštruačný komfort
28 mg  Černica krovitá (Rubus fruticosus, extrakt z listu 3: 1 - zodpovedá 84 mg účinnej látky)
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • antioxidant
 • Normálna činnosť cievnej sústavy
 • Normálny stav zraku

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety denne (1 tabletu ráno a 1 tabletu večer) 30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-6 mesiacov. Odporúča sa počas roka kúru zopakovať.

Balenie:

60 tabliet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnkom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na pankreas .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Prehliadnite si certifikát značky Purus Meda.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


86%
Hodnotenie
06.10.2016
PM Elixír na pankreas používam ako podpornú liečbu cukrovky 2. typu a som s ním veľmi spokojný.
09.09.2016
Domnievam sa, že PM Elixír na pankreas dobre pôsobí ako podporný prostriedok pri liečbe cukrovky. Pri jeho užívaní mám nižšiu hladinu cukru v krvi.
15.04.2016
Prípravku PM Elixír na pankreas mám už druhú krabičku. Ešte než som začala užívať tablety, tak ma po tučnejším jedle bolelo na ľavej strane pod rebrami. Čo som váš Elixír na pankreas začala brať, mám pokoj od bolesti a môžem všetkého ochutnať. Každého, koho trápi pankreas, tak odporúčam denne užívať. Ďakujem Vám za tento produkt.
03.12.2014

Glykémie mi klesla na 5.8, či to bolo elixíru na pankreas, to neviem. Pani doktorka bola spokojná s tým, že sa môj metabolizmus pomaly vracia k normálu (pred rokom som bola v nemocnici na Homolce na operáciu nádoru na mozgu gama-nožom. Následne na neurochirurgii tamtiež - operácie hydrocefalu a zavedenie VP cievnej spojky).

20.05.2014

Hericium erinaceus a Klíčkový olej užívam už po niekoľkýkrát, cítim sa lepšie (beriem na RS). PM Elixír na pankreas som užívala apríl-máj. Bola som prekvapená, že mi skutočne znížil hladinu cukru.

HORE