loading

PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy 60 tbl.

Značka: Purus Meda | Kód: z1240
Purus Meda PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy 60 tbl.
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy obsahuje extrakt zo "švajčiarskeho čaju" doplnený o originálny PM kombináciu prírodných látok pre normálnu činnosť nervovej sústavy.

Zloženie v 1 tablete:

Množstvo 'Zložka 'Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
90 mg xVeronika lekárska (Veronica officinalis, extrakt z vňate 4: 1 - zodpovedá 360 mg účinnej látky) Normálne funkcie dýchacieho systému
Relaxácia - spánok
Normálny stav pokožky
Normálna činnosť obličiek a močového mechúra
90 mg xPraslička roľná (Equisetum arvense, extrakt z vňate 4: 1 - zodpovedá 360 mg účinnej látky) Normálny stav kostí a kĺbov
Normálna funkcia močovej sústavy
vylučovanie
Normálny stav pokožky, vlasov a nechtov (mineralizácia)
Osvieženie tela, zdravé dýchanie a odolnosť
riedenie
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - pružnosť
30 mg xSchizandra čínska (Schizandra chinensis, extrakt z plodu 4: 1 - zodpovedá 120 mg účinnej látky) Normálne funkcie dýchacieho systému
antioxidant
Normálne trávenie a funkcia pečene, prečistenie
Adaptogén - stres
Tonikum -podpora mentálnej pohody
20 mg xGinko dvojlaločné (Ginkgo biloba, extrakt z listu 4: 1 - zodpovedá 80 mg účinnej látky) antioxidant
Normálna činnosť mozgu
duševná rovnováha
Mikrocirkulácia krvného systému
kognitívne funkcie
Periférny obehový systém - oči - počutie
10 mg xViniče (Vitis vinifera, extrakt z plodu 3: 1 - zodpovedá 30 mg účinnej látky) antioxidant
Imunitný systém - antioxidant
Normálny stav pokožky - antioxidant
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - krvný tlak
10 mg xPropolis Moravia PM®

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety denne pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 tabliet - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnkom.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky na pamäť a nervy .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Prehliadnite si certifikát značky Purus Meda.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


70%
Hodnotenie
18.10.2016
S PM Elixír som bola spokojná, preto som si ho objednala opakovane. Naozaj som po cca mesiaci cítila zlepšenie pamäti a produkt som teda odporučila aj svojej rodine a známym.
04.03.2015
Povedala by som, že Elixír na posilnenie pamäti funguje. Stabilizuje psychiku, cítim sa lepšie.
31.03.2014

Renol a Grepofit užívam už dlhšiu dobu na opakované zápaly močových ciest a myslím, že majú veľmi pozitívne účinky, som spokojná. Grepofit určite pomohol zlikvidovať aj chlamýdie. Renol taktiež dobre účinkuje na lymfatický systém, trápili ma opuchy a občas bolesti dolných končatín, hlavne členkov a občas aj opuchy okolo očí - tie zmizli. Renol kombinujem ešte s krémom Artrin .Tieto Produkty majú určite priaznivý vplyv aj na posilnenie imunity organizmu - celú zimu som nedostala ani nádchu. Grepofit u ostatných členov rodiny dobre zaberá aj na choroby z nachladnutia, určite skracuje dobu a mierni príznaky. PM Elixír na posilnenie pamäti mám prvýkrát, študujem popri zamestnaní, tak som ho chcela vyskúšať a takisto som zatiaľ spokojná. Taká pokojnejšie a vyrovnanejšie aj pri prezentácii medzi množstvom ľudí, asi sa aj dokážem lepšie sústrediť - nielen pri učení, ale aj v práci. Viac spoznám u skúšok. Všetky prípravky majú najlepší účinok až pri dlhšom užívaní, takže určite v ňom budem pokračovať.

17.03.2014

PM Elixír na posilnenie pamäti naozaj funguje, znižuje tlak, človek je pokojnejší. Účinky nie sú viditeľné hneď, ale cca po 10 dňoch. Odporúčam, ide o prírodný produkt, ktorý funguje. Negatíva som nenašla, je možné ho kombinovať s inými preparátmi.

20.01.2014

Produktu PM Elixír na posilnenie pamäti a potlačenie trémy od vašej firmy mám už 3 balenia. Osvedčil sa mi. Odbúral mi červenanie sa pri komunikácii s ľuďmi.

HORE