loading

PM Šampón propolisový s medom 200 ml

Značka: Purus Meda | Kód: z1487
Purus Meda PM Šampón propolisový s medom 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Propolisový šampón obsahuje okrem medu tieto účinné látky: štandardizovaný Propolis Moravia PM ®, extrakt z lopúcha a kyselinu salicylovú. Pôsobí dobre ako doplnková starostlivosť pri dermatitídach rôzneho pôvodu aj tam, kde nie je umývanie šampónom kontraindikované. Prídavok kondicionéru umožňuje veľmi jemné ošetrenie vlasov, ktoré sa lepšie upravujú a udržujú.

Propolis Moravia PM ® má zvýšený obsah blahodarných flavonoidov a antimikrobiálnych voľných organických kyselín (25%) a mikroelementov (2%). Propolis býva súčasťou najrôznejších prípravkov - alkoholových roztokov (kvapky, sprej), sirupov, tabliet a širokej škály kozmetických prípravkov.

Prídavné látky:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth-6 Sulfosuccinate, Lauramidopropyl betaín, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Laureth-20, Laureth-30, Polyquaternium 16, Burdock Extract, Hydrolized Elastín, Disodium EDTA, Salicylic Acid, Mel Apis PURIFIED, Absolue

Ako používať:

Potrebné množstvo šampónu sa votrie do mokrých vlasov a miernou masážou sa spení tak, aby sa účinné zložky dostali do priameho kontaktu s povrchom pokožky. Šampón sa nechá cca 3 až 5 minút pôsobiť a potom sa opláchne dostatočným množstvom vlažnej vody.

Používaním 2x týždenne sa dosahuje citlivého dermatologického účinku, ktorý pomáha udržať zdravú pokožku vo vysokej kondícii a tým aj odolnosti proti ochoreniam.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte pri alergii na včelie produkty.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s propolisom a medom a ďalšie vlasovú kozmetiku .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
11.03.2015
PM šampón propolisový je snáď najlepší šampón, čo som kedy vyskúšala, z toho dôvodu som si ho objednala hneď 3x. Od detstva mám veľa jemné a riedke vlasy. Od tej doby, čo šampón používam, mám konečne pocit, že na hlave niečo mám :)
100%

21.09.2019
má príjemnú vôňu nedráždi pokožku odporúčam všetkým s nejakými dermatologickými problémami
Pre: je to prírodný produkt
HORE