loading

Žlčníkový elixír 60 tbl.

Značka: Purus Meda | Kód: z1241
Purus Meda Žlčníkový elixír 60 tbl.
Vege
× Štítek Vege garantuje bezmasé složení.

Všechny vegetariánské produkty

Bez lepku
× Výrobek je buď z přirozeně bezlepkových surovin, nebo u něho výrobce garantuje složení bez lepku.

Všechny produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }}
{{ product.price }}
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba dodání
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90€ 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten nejmilejší způsob dopravy. K dispozici vám je dodání Do ruky od České pošty, IN TIME, který zásilku doručí na adresu nebo do výdejního automatu, PPL, výdejní místa PPL ParcelShop a Uloženky a naše vlastní výdejny.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

PM žlčníkové elixír - prastará osvedčená kombinácia šiestich bylín a propolisu pre normálnu činnosť žlčníka.

Prídavné látky:

mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan horečnatý rastlinný

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety denne (1 tabletu ráno a 1 tabletu večer) 30 minút pred jedlom, zapite vodou. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 3-6 týždňov. Počas roka odporúčame kúru zopakovať.

Balenie:

60 tabliet - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje včelí produkt propolis. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnkom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky na žlčník .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Prehliadnite si certifikát značky Purus Meda.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
21.11.2017
PM žlčníkový elixír je super, tento liek som si pre seba a susedku objednávala už po druhej, obe sme veľmi spokojné. Je pravdou, že si môžem dať jedlo, ktoré mi predtým vyvolalo ťažkosti.
14.06.2017
Prípravok PM žlčníkové elixír som si kúpila pre seba a svoju susedku. Práve dnes sme váš žlčníková elixír chválili, že pri jeho užívaní nám nerobilo žiadny problém zjesť jedlo, ktoré nám predtým vyvolalo ťažkosti. Veľká chvála tomuto prípravku.
18.10.2016
S týmto elixírom som veľmi spokojná, po jeho užívanie mám vždy minimálne pol roka pokoj od akýchkoľvek problémov. A dokonca môžem zjesť všetko, na čo mám chuť.
18.03.2015
Som veľmi spokojná s produktmi, ktoré predávate na žlčníkové ťažkosti a vlastne aj tak trochu na očistu. Kúpila som si Chanca Piedra , Bio RABANON a PM žlčníkové elixír a môj zdravotný stav sa zlepšil. Zvládnem jesť jedlá, ktorá bola pre mňa tabu. Ešte raz ďakujem za všetky vaše produkty.
26.01.2015

Hliva ustricová sa 100% rakytníkovým olejom je perfektný, dodá energiu po celý deň. Žlčníkový elixír je potrebné užívať dlhšiu dobu, spokojnosť.

HORE