loading

Poznaj svoj cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Knihy | Kód: z2679
Knihy Poznaj svoj cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová)
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Kniha je v českom jazyku.

Život je plný príležitostí a lekcií. Náš život je výsledok tej najvyššej tvorby každého z nás. Nevzdávajte to a tvorte! Každý máme svoj jedinečný úlohu, ktorý na nejakej úrovni poznáme. Necítite Ak zatiaľ pocit naplnenia, choďte ďalej. Choďte ďalej tak dlho, kým nebudete fascinovaní a nadšení svojimi možnosťami. Prejavte sa! Každá vaša myšlienka je súčasťou myšlienok všetkých! Každá vaša myšlienka tvorí a ovplyvňuje svet. Ste preto jeho dôležitou súčasťou. Prejavte sa! Máte čo povedať a svet na vás čaká! Spoznajte svoj ​​cieľ! Staňte sa hviezdou svojho života! Choďte vo svojom vlastnom svetle a ostatní sa pridajú tiež!

Ing. Zdeňka Jordánová

miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti

. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Vyskúšali sme všetko možné, ale vždy to z nejakého dôvodu prestane fungovať. Máme veľké plány a myslíme si, že až dosiahneme toho či onoho, tak vďaka tomu budeme šťastní ... Alebo až nájdeme toho a toho, tak s ním budeme šťastní ... Väčšinou dosiahneme Ak toho, čo sme chceli, zistíme, že na to, aby sme boli šťastní, musíme urobiť ešte to a potom to, a možno ešte tamto. Stále hľadáme, čo ešte bude potrebné urobiť, aby To konečne prišlo ...

Hľadáme stále taký svet, takých ľudí a také všetko, aby to skrátka fungovalo. Všetci stále na niečo čakáme, na niečo úžasné, čo má každú chvíľu prísť. Všetci vieme, že to určite existuje, a dokonca aj tí, čo tvrdia, že už prestali veriť, niekde hlboko v srdci vedia, že musí predsa existovať niečo, čo má proste zmysel ...

Človek ako jediná bytosť na Zemi má schopnosť zhmotňovať svoje myšlienky. Deje sa to, nech o tom vieme, alebo nie. Znamená to teda, že ak máme svoje zámery postavené tak, že "hľadáme" ako byť šťastní, naša myseľ zhmotňuje "hľadanie". Pravdepodobne budeme hľadať stále, kým nezmeníme zámer ... A preto prestaňme konečne hľadať, ale začnime tvoriť to, čo hľadáme. Bude to trochu veselšie, lebo môžeme ak niečo urobiť sami, vždy je to príjemný pocit. Aspoň pre niekoho, kto je ochotný vziať život do svojich rúk a niečo vyskúšať, pre niekoho, kto je už unavený tým nekonečným hľadaním a nezmyselným čakaním.

Počet strán: 169

Rozmery: 110 x 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie knihy Zdenky Jordánová:

Ďalšie informácie o knihe Poznaj svoj ​​cieľ nájdete v článku Náhody nie sú náhody ...

Ďalšie články Zdenky Jordánová:

Informacie o značke Knihy

Pod značkou KNIHY nájdete všetky knihy, ktoré máme v ponuke.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
22.09.2014

S knihami Cesta stáročiami , Spratek aneb "Bude to podľa mňa" , Súvislosti , Poznaj svoj cieľ , Ja riadim , Moje peniaze a Láska som veľmi spokojná. Niektoré knihy som darovala práve pre obohatenie a vlastné náhľad do samého seba. Autorka výstižne opisuje, na čo sme už treba sami prišli, a potrebujeme to len pripomenúť, dáva veci do logických súvislostí. Jej knihy by mal mať v knižnici každý.

26.08.2014

Kniha Poznaj svoj cieľ je úžasná a jedinečná, otvorila mi brány k môjmu veľkému cieľu a videla som sama seba v každej kapitole. Vrelo odporúčam všetkým ostatným, určite stojí za to a verím, že pomôže obrátiť život aj ďalším lidičkám, ktorí cítia svoju lepšiu budúcnosť v nedohľadne. Autorka vystihuje reálny život so všetkým, výstižne a pravdivo. Stačí sa len spolu s ňou do knihy začítať a bude vám všetko na 100% jasné. Určite odporúčam au mňa veľká spokojnosť !!!

20.05.2014

S knihami Poznaj svoj cieľ a Láska som veľmi spokojná.

28.01.2013

Knižky Spratek , Poznaj svoj cieľ a Ja riadim sú skvelé, každému odporúčam:-)

HORE