loading

Prací prášok na farebnú bielizeň 1,2 kg

Značka: Ecover | Kód: z59368
Ecover Prací prášok na farebnú bielizeň 1,2 kg<br /><strong>Prací prášek na barevné prádlo</strong>
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Ekologický prášok na pranie Ecover . Určený na farebnú bielizeň. Šetrí životné prostredie a zároveň bielizeň účinne vyperie a krásne prevonia. Vhodný aj pre citlivejšiu pokožku.

zloženie:

15-30% zeolity, 5-15% aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, <5% mydla, parfumy (Limonene, Linalool). Ďalšie: uhličitan sodný, hydrogénuhličitan sodný, síran sodný, polypeptid, citrát sodný, voda, kremičitan sodný, sodná soľ karboxymetylškrobu. 15-30% zeolity, 5-15% aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, <5% mydla, parfumy (Limonene, Linalool). Ďalšie: uhličitan sodný, hydrogénuhličitan sodný, síran sodný, polypeptid, citrát sodný, voda, kremičitan sodný, sodná soľ karboxymetylškrobu.

Informacie o značke Ecover

Firma ECOVER, založená v roku 1978 v Belgicku, je dnes svetovým pojmom. Prírodné výrobky ECOVER sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Produkty vyrobené z rastlinných olejov, zemiakov, obilnín alebo citrusových plodov majú vôňu citrusov, mäty alebo myrhy. Ekologická kvalita výrobkov ECOVER je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov, vhodných pre citlivú pokožku, s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou, s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode. ECOVER figuruje vzhľadom k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN. Žiadne výrobky značky ECOVER nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE