loading

Prášok z mydlových orechov v bio kvalite

Značka: Yellow & Blue | Kód: z4271
Yellow & Blue Prášok z mydlových orechov v bio kvalite
Eko produkt
× Eko je šetrnejší k životnému prostrediu aj k zdraviu spotrebiteľa.

Všetky Eko produkty

Vyberte variantu
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi je pre svoj ​​vysoký obsah saponínov prírodným saponátom s veľmi širokým uplatnením. Možno ich použiť všade tam, kde sa používajú bežné pracie a čistiace prostriedky. Má dezinfekčné a protiplesňové účinky. Použitie mydlových orechov je popísané aj v indickej ajurvédskej liečiteľské praxi, kde sú doporučované ľuďom trpiacim ekzémami a lupienkou.

Zloženie:

Prášok z mydlových orechov v biokvalite

Dávkovanie:

Ručné pranie:

 • 0,5-1 kávovú lyžičku prášku (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) nasypte do teplej vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Perte bežným spôsobom.

Ručné umývanie riadu:

 • 0,5-1 kávovú lyžičku prášku (podľa znečistenia a objemu vody) nasypte do teplej vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním jedlej sódy BIKA .

Umývanie ovocia a zeleniny:

 • vo vlažnej vode rozpustite cca 0,5 lyžičky prášku. Kúpeľ použite na umytie ovocia a zeleniny. Pred konzumáciou opláchnite pitnou vodou.

Upratovanie, umývanie auta:

 • do vedra s teplou vodou pridajte cca 0,5 lyžičky prášku a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním niekoľkých lyžíc octu.

Ničenie vošiek a ďalších záhradných škodcov:

 • pripravte si roztok cca 1 lyžičky prášku s 200 ml teplej vody do rozprašovača, roztokom postriekajte vošky.

Prášok je ideálnym spoločníkom pre kempovaní a pri cestovaní v prírode - vyperiete v ňom bielizeň, umyjete riad, dá sa použiť ik očiste tela a umývanie hlavy. Nezaťažuje životné prostredie ani nepridá zbytočnú hmotnosť vášmu batožine (beriete so sebou len suchý prášok).

Balenie:

dóza 0,5 kg

alebo

PE sáčok 0,5 kg

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s mydlovými orechmi a ďalšie produkty na pranie bielizne .

Informacie o značke Yellow & Blue

Motto spoločnosti Tierra Verde:

Nepracujú, ABY SME zarábali PENIAZE. Zarábajú peniaze, ABY SME MOHLI SLÚŽIŤ SVETU.

Je to tak a pre nás už to nemôže byť inak. Pracovať len pre zisk považujeme za výbehový model. Evolučný scestie. A chceme vyskúšať nový model práce pre nový svet.

Výrobky, ktoré tvoríme, sú odrazom nás samých, sú vyjadrením nášho pohľadu na svet. Láska a vášeň, s ktorými naše produkty tvoríme, sa prejaví v ich duši. Výrobky, ktoré vyrábame, aj celá naša firma sú naším vyznaním lásky svetu, zhmotnením nášho sna. Sú nástrojom, ktorým skrze seba pomáhame tvoriť svet taký, aký chceme, aby bol.

Rad ekodrogéria YELLOW & BLUE pre domácnosť od českého výrobcu TIERRA VERDE ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý a jednoduchý upratovanie, pranie alebo umývanie riadu. Dôležitou súčasťou tejto rady sú mydlové orechy v bio kvalite a výrobky z nich.

Viac o ekologickom praní nájdete v článkoch:

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


70%
Hodnotenie
70%

17.09.2019
HORE