loading

Prebiotiká Optimal 30 sáčkov

Značka: Natural Medicaments | Kód: z55283
Natural Medicaments Prebiotiká Optimal 30 sáčkov
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  e měsíce na vrácení zboží bez udání důvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Unikátny prebiotikum pôsobiacim po celej dĺžke tenkého a hrubého čreva; nová generácia probiotík s predĺženým účinkom.

Obsahuje fruktooligosacharidy (FOS *), ako polysacharidy s tromi alebo viacerými monomérnymi jednotkami, ktoré sa netrávia ani nevstrebávajú v tenkom čreve ľudského organizmu a prechádzajú do hrubého čreva, kde podporujú rast zdravej črevnej mikroflóry najmä bifidogenního typu.

 

Unikátny koktail prebiotických fruktooligosacharidov s variabilnou dĺžkou reťazcov, ktoré sa postupne rozkladajú v celej dĺžke tenkého a hrubého čreva. Tým je zaistená unikátny podpora množenie priateľských baktérií v celom tráviacom trakte. Vysoká koncentrácia fruktooligosacahridů podporuje množenie baktérií najmä bifidogenního typu. Fruktooligosacharidy s variabilnou dĺžkou reťazce sú oddolné proti hydrolýze v hornom tráviacom trakte a prechádzajú do ďalších častí tenkého a hrubého čreva, kde podporujú rast probiotických baktérií.

Zloženie:

100 g fruktooligosacharidy *

 

* Jedlé uhľovodíkové polyméry, ktoré boli získané z potravinových surovín fyzikálnymi, enzymatickými alebo chemickými prostriedkami a ktoré majú priaznivý fyziologický účinok dokázaný všeobecne akceptovanými vedeckými poznatkami.

Dávkovanie:

1 vrecko (6 g ± 5%) 1-2x denne a to ráno (alebo ráno a večer), vždy pred jedlom alebo počas jedla rozpustiť vo vode, čaji alebo inom nápoji a vypiť. Sediment nie je na závadu a možno ho skonzumovať. Je tvorený dlouhořetězcovými fruktooligosacharidy.

 

Po upravení stolice možné znížiť dávkovanie na 1 sáčok 1x za dva dni.

Upozornenie:

Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ° C.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie probiotiká .

Informacie o značke Natural Medicaments

Spoločnosť NATURAL MEDICAMENTS vznikla v roku 2001, zaoberá sa predajom výberových prírodných produktov a vývojom vlastných produktových radov, pričom dôraz je vždy kladený na kvalitu spracovania a starostlivý výber prírodných zložiek. Hlavnou filozofiou spoločnosti je prístup k oblasti zdravia z pohľadu prírodnej, celostnej a alternatívnej medicíny. NATURAL MEDICAMENTS - Všetko pre vaše zdravie.

Vivantis a.s., Školní nám. 14, 537 01 Chrudim

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
12.03.2019
Tu som úplne nadšená! U doplnkov stravy či liečiv mám problém s prehĺtaním tabliet či kapsúl. Veľmi mi vyhovuje sypká forma, úžasná je vôňa i chuť, čo som nečakala a som milo prekvapená, už do 3 dní som pocítila zlepšenie v zažívania i vyprázdňovanie, čo sa týka probiotík, potom je to pre mňa jasný favorit a pri ďalšom nákupe siahnem po tomto produkte.
HORE