Doprava ZADARMO od 50,00 € | 2 mesiace na vrátenieZákaznícky servisinfo@prezdravie.sk|+421 220 512 509
0
0

Prečo si vybrať u nás

Poznáme cestu k skutočnému zdraviu

Všetko pre zdravie na jednom mieste

U nás v Prezdravie.sk veríme, že cesta k naozajstnému zdraviu vedie cez celostný prístup. Nechceme len potlačovať príznaky chorôb, ale je pre nás dôležité, čo jeme, ako premýšľame, aký vzduch dýchame, alebo aký vzťah máme sami k sebe. Preto pre vás máme v ponuke viac než 10 tisíc produktov: výživové doplnky, zdravú výživu, prírodnú kozmetiku, zdravotnú obuv, prostriedky na upratovanie, eko riad, kuchynské prístroje a mnoho ďalších. Ak si neviete dať rady s výberom doplnkov stravy, odporúčame prezrieť si sekciu Odporúčané kombinácie produktov. Ponuku stále rozširujeme, aby si u nás každý našiel to svoje.

Zdravé recepty a tipy pre zdravie

Na stránke Praktický poradca pre zdravie nájdete mnoho tipov a informácií, ktoré vám môžu pomôcť na vašej ceste k zdravému telu a spokojnej mysli. Máte chuť pripraviť si obľúbené jedlá v zdravšom variante, alebo sa chcete nechať inšpirovať netradičnými receptami z rôznych výživových smerov? Tak by ste nemali minúť naše Zdravé recepty. V sekcii Bylinkové kúzlenie nájdete rady a recepty našich babičiek, ako si doma vyčarovať dobroty aj účinných pomocníkov z byliniek.

Rýchla doprava

  • Balíček vám doručíme najkomfortnejšie, ako to len pôjde.
  • Dopravné máme už od 2,90 €.
  • Je len na vás, či si svoje produkty pre zdravie necháte doručiť kuriérom SPS, Slovenskou poštou alebo na jedno z výdajných miest.

Vaša spokojnosť je našou prioritou

Pretože najlepšiu informáciu vám dá ten, kto má vlastnú skúsenosť, uvádzame pri všetkých produktoch recenzie vás, našich zákazníkov. Nájdete ich u nás viac než 3 000 a denne pribúdajú ďalšie. Keď si u nás objednáte, dostanete dostatok času na rozmyslenie. V priebehu 2 mesiacov od prijatia balíčka nám môžete neporušený tovar bez uvedenia dôvodu kedykoľvek vrátiť. Ak chcete s niečím poradiť, určite vás poteší, že v pracovných dňoch sa k nám dovoláte od 8 do 18 hod. a v sobotu od 10 do 16 hod.