loading

Prefert vaginal gél 4 ks

Značka: Adiel | Kód: z44071
Adiel Prefert vaginal gél 4 ks
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  3 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prefert vaginal gél vám pomôže otehotnieť. Vytvára totiž priaznivé prostredie pre spermie.

Prefert vaginal gél optimalizuje hodnotu pH fertilného sekrétu krčka maternice. Redukuje osmotickú bariéru spermií a podporuje migráciu spermií k vaječnej bunke.

 

Prefert ® Vaginálny gél je mazivo pre páry, ktorí sa snažia otehotnieť doma. Používa sa pred stykom v čase ovulácie. Počas ovulácie vlastnosti krčka maternice a cervikálneho hlienu sa mení. Tento hlien je alkalický. Prefert ® Vaginálne Gél má podobnú hodnotu pH, ako je cervikálny hlien počas plodných dní ženy (obdobie ovulácie v ženskom cykle).

Zloženie:

voda, chlorid sodný, fosforečnan sodný, fosforečnan draselný, arabinogalaktan, hydroxyetylcelulóza, polyhexanid

Ako používať:

Aplikujte gél z jednej injekčnej striekačky pred pohlavným stykom v čase ovulácie. Vyčistite a opláchnite vaginálny aplikátor teplou vodou pred každým ďalším použitím.

Balenie:

 • 4 ks naplnené injekčné striekačky s 6 ml vaginálneho gélu,
 • 1 ks vaginálne aplikátor (opätovne použiteľný).

Upozornenie:

Klinicky testované. Bez parabénov. Bez zápachu, bez chuti, bezfarebný. Nezanecháva škvrny, vo vode rozpustný. Hodnota pH: 7,0 - 7,4. Osmolalita: 315 (260 - 370) mosmol / kg. Viskozita: 2500 - 7000 mPa.s

Ďalšie oznámenie:

Pre podporu počatia odporúčame prípravok Be Parents 90 tbl.

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie tehotenské a ovulačné testy .

Informacie o značke Adiel

Spoločnosť Adiel sa venuje kozmetickým prípravkom, výživových doplnkov stravy, farmáciu a zdravotníckych pomôcok. V sortimente značky Adiel nájdete naturálnej organické produkty vychádzajúce ako z tradičných skúseností, ako aj z najnovších vedeckých štúdií.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE