loading

Premasťujúci masť Konopka 75 g

Značka: Cannaderm | Kód: z4817
Cannaderm Premasťujúci masť Konopka 75 g
Bio
× Produkt spĺňa platné legislatívne podmienky pre označenie BIO.

Všetky BIO produkty

BIO certifikát
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikáty
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Premasťujúci masť Konopka je určená pre celodennú starostlivosť o extrémne suchú a drsnú pokožku.

Premasťujúci masť Konopka je vhodná aj na ošetrenie pokožky s prejavmi atopie a psoriázy a na lokálne premastenie extrémne suchej, svrbivej alebo popraskanej pokožky. Vďaka prírodnému zloženiu neznemožňuje prístupu vzduchu k pokožke.

Masť Konopka sa dobre rozotiera, pokožka je po aplikácii výrazne upokojená, rozjasnená, pružná a hladká.

Obsiahnutý čistý konopný olej, výťažky z maslovníka a yzop podporujú prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek, obnovujú hydratačnú a pH rovnováhu pokožky a vytvára ochranný mikrofilm, účinný proti nadmernému vysušovaniu pokožky.

Zloženie:

 • Normálna hladina glukózy v krvi
 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • Normálny stav pokožky
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému - hladina cholesterolu
 • Normálna činnosť svalov a kĺbov
 • Normálne funkcie dýchacieho systému
 • Normálny stav kostí a kĺbov

Prídavné látky:

Butyrospermum Parkii, Glyceryl Stearate, Tocopherol

Ako používať:

Votrite masť lokálne do miest so suchou, drsnou alebo popraskanou pokožkou. Masť účinkuje okamžite, ihneď dochádza k upokojeniu a revitalizácii ošetrenej pokožky. Prípadné začervenanie pokožky nie je na závadu a samo vymizne.

Balenie:

75 g

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie. Neobsahuje vodu, vazelínu, syntetické farbivá, parfumy, konzervanty alebo minerálne oleje.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie konopnú kozmetiku .

Informacie o značke Cannaderm

Spoločnosť CANNABIS Pharma-derm je prvou spoločnosťou v Českej republike, ktorá sa zaoberá využitím bohatstva konopnej byliny pre špeciálne kozmetické a potravinárske účely. Preparáty CANNADERM sa vyznačujú prírodne vyváženým pomerom nevyhnutných vitagénov, ktorými sa v rastlinnej ríši môže pochváliť iba konope. Ich vysoké zastúpenie a kombinácia s hojivými výťažkami z liečivých bylín zaisťuje pokožke a slizniciam vytvorenie optimálneho prostredia pre zdravý, bezproblémový vývoj a správnu funkciu kožných buniek. Prípravky nie sú parfumované a neobsahujú ropné produkty. Garantovaný obsah liečivého konope zaručuje optimálny a dokonalý pomer nenasýtených mastných kyselín čistého konopného oleja, ktorý spolu s ďalšími bylinnými výťažkami účinne a hĺbkovo pôsobí na ľudskú pokožku, urovnáva medzibunkovej konflikty a aktivuje prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek. Zároveň je obnovovaný prirodzený ochranný mikrofilm pokožky a dochádza tak k vyrovnaniu pH, hydratačné a lipidovej rovnováhy. Liečivé konope tak výrazne prispieva k zdraviu pokožky. Značku CANNADERM radíme k výrobcom prírodnej kosmetki, pretože sa pri výrobe používajú suroviny preukázateľne vybrané z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva - overené certifikátom CPK a CPK BIO .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
25.10.2016
Premasťujúce masť Konopka mne odstránila suché šupiny z tváre. Žiadny krém, ani z lekárne (na extra suchú pokožku) si s tým nedokázal poradiť.
07.10.2016
S premasťujúce masťou Konopka som veľmi spokojný. Túto masť kupujem v podstate od doby, kedy sa dostala na trh. Pomáha mi.
HORE