loading

Priessnitz Kĺbové mazanie De Luxe 200 ml

Značka: Simply You | Kód: z3997
Simply You Priessnitz Kĺbové mazanie De Luxe 200 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Priessnitz® Kĺbové mazanie De Luxe sa vyznačuje významným obsahom účinných látok a svojmu užívateľovi prináša luxus v podobe najvyššej kvality starostlivosti o kĺby a pohybový aparát.

Priessnitz® Kĺbová mazanie De Luxe obsahuje posilnenej unikátne zloženie LED.

+ Chladivý komplex antiflogistic a pri masážach poskytuje rýchlu úľavu.

Produkt Priessnitz Kĺbová mazanie De Luxe obsahuje: h2>

 • Boswellia - ide o jedinečný strom rastúci v Indii, severnej Afrike a na Strednom Východe

.

Táto rastlina má významné účinky v medicíne, pretože extrakt z kôry obsahuje rad biologicky účinných látok.

 • Kafr - prekrvuje pokožku a má priaznivé stimulujúce vlastnosti, po vmasírovaní pozitívne pôsobí na stuhnutá a bolestivé miesta.
 • Mentol - zaisťuje lepšie prekrvenie končatín

.

Po vmasírovaní poskytuje úľavu kĺbom.

 • Rozmarínový olej - rozmarín je bylina, ktorá sa pre svoje jedinečné účinky využíva už po celé stáročia

. Rozmarínový olej sa používa predovšetkým ako masážny olej na kĺby a svaly.

Zloženie:

Aqua, Caprylic / Capric triglyceridy, Ethoxydiglycol, Boswellia serrata extract, Dimethicone, Propylene glycol laurate, Polyacrylamide, Ethylcellulose, Propylene glycol isostearate, mentol, Alcohol, Capsicum frutescens fruit extract, camphora, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Rosmarinus officinalis oil

Ako používať:

Primerané množstvo telového krému naneste a vmasírujte na postihnuté miesta.

Balenie:

200 ml

Upozornenie:

Určené len na vonkajšie použitie.

Náš tip:

Výrobky radu Simply You "href =" https://www.prozdravi.cz/priessnitz/ "> PRIESSNITZ odporúčajú predné česká kúpeľné zariadenia: Priessnitzovy liečebné kúpele, Kúpele Velichovky, Lázně Kostelec pri Zlíne, Kúpele Mšené, Kúpele Bechyně, Lázně Bohdaneč.

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty radu Simply You "href =" https://www.prozdravi.cz/priessnitz/ "> PRIESSNITZ a ďalšie produkty na kĺby .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
15.06.2017
S produktmi Priessnitz sme veľmi spokojní. Priessnitz Žilná a cievna výživa Forte mne veľmi uľavila, zmiernili sa bolesti a opuchy nôh bez mála odzneli. Kolegyňa v práci si chvália Priessnitz Kĺbová mazanie De Luxe , Vraj sa im po ňom tiež uľaví.
07.06.2017
Priessnitz Kĺbová mazanie De Luxe sme si prvýkrát kúpili priamo v Jeseníkoch, jej účinky nás veľmi milo prekvapili. Používame ju denne, naozaj skvele pôsobí na boľavý chrbát. Na moje odporúčanie ju začali používať aj kolegyne v práci a tiež si ju nemôžu vynachváliť. Nielen na chrbát, ale aj na kolená, členky i ramená. Takže jedine odporúčame.
12.10.2016
S produktmi Priessnitz Mazanie na žily a cievy DE LUXE , Priessnitz Kĺbová mazanie De Luxe a Priessnitz Žilná a cievna výživa Forte sme ja a mamička veľmi spokojní. Ja mám problémy s žilami a natékáním nôh. Lieky od lekára nemôžem brať, majú vedľajšie účinky. Vaše produkty mi veľmi pomohli. Som spokojná.
07.10.2016
Priessnitz Kĺbová mazanie De Luxe chladivé je najlepšie na kolenné kĺby. Som veľmi spokojná, žiadna iná masť nemá taký účinok. Moja kamarátka si ju kupuje tiež a hovorí, že nie je nič lepšie.
03.06.2014

Priessnitz Kĺbová mazanie De Luxe používam na zmiernenie bolestí v kĺboch. Úľava sa dostavuje relatívne rýchlo po použití. Som s týmto mazaním spokojná najviac zo všetkých produktov, ktoré som na tento účel vyskúšala.

HORE