loading

Priessnitz Žilová mazanie Classic 300 ml

Značka: Simply You | Kód: z43474
Simply You Priessnitz Žilová mazanie Classic 300 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Priessnitz Žilová mazanie Classic obsahuje unikátnu kombináciu rastlinných extraktov s komplexným priaznivým pôsobením na žilovej a lymfatický systém .

Priessnitz Žilová mazanie Classic sa odporúča používať:

 

 • pri pocite ťažkých a unavených nôh,
 • pre skvalitnenie funkčné žilného a lymfatického systému,
 • pre upokojenie trnoucích končatín.

Obsahuje prírodné účinné látky, z ktorých najdôležitejšie je gaštan konský. Pagaštan konský je bohatý na escín, ktorý v prípravku tvorí hlavnú účinnú zložku. Ďalšími účinnými látkami sú potom gáfor, mentol, levanduľová a borovicová silica.

Zloženie:

Aqua, glycerín, Aesculus hippocastanum extract, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, cetearyl alcohol, Cetyl palmitate, peg-35, Castor oil, Izopropyl myristate, peg-40 hydrogenated castor oil, mentol, Carbomer, Lavandula angustifolia oil, camphor, Pinus sylvestris oil, trietanolamín, Linalool, D-limonene, Benzyl alcohol, Methylchloroisothiaolinone, methylisothiazolinone

Ako používať:

Primerané množstvo telového krému naneste a vmasírujte na postihnuté miesta.

Balenie:

300 ml

Upozornenie:

Len pre vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote 15-25 ° C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neaplikujte do očí a na sliznicu.

Náš tip:

Výrobky radu Simply You "href =" https://www.prozdravi.cz/priessnitz/ "> PRIESSNITZ odporúčajú predné česká kúpeľné zariadenia: Priessnitzovy liečebné kúpele, Kúpele Velichovky, Lázně Kostelec pri Zlíne, Kúpele Mšené, Kúpele Bechyně, Lázně Bohdaneč.

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie produkty radu Simply You "href =" https://www.prozdravi.cz/priessnitz/ "> PRIESSNITZ a ďalšie produkty na kĺby .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


96%
Hodnotenie
21.08.2017
Priessnitz Žilový mazanie Classic je perfektný - aj moja lekárka pri poslednej kontrole zistila zlepšenie funkcie prekrvenie nohy (po mozgovej príhode mám problémy s chôdzou), a tým pádom zlepšenú funkciu ochrnutých svalov na nohe. Mažem si každý druhý deň pred spaním.
100%

16.12.2019
S produktami Priessnitz som veľmi spokojná,Gel na žily používam denne a pocit ťažkých a unavených nôh ustúpil.
100%

16.12.2019
maximálna spokojnosť
90%

16.12.2019
100%

16.12.2019
Pre: Používam dlhšie a veľmi mi pomáha.
HORE