loading

Priessnitz Žíly a cévy Medical 125 ml

Značka: Simply You | Kód: z56164
Simply You Priessnitz Žíly a cévy Medical 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Priessnitz Žily a Cievy MEDICAL 125ml zmierňuje ťažkosti spojené s kŕčovými žilami a žilkami, prináša úľavu od pocitu ťažkých a unavených nôh, napomáha upokojovať trnoucí a citlivé končatiny, zvláčňuje a hydratuje pokožku nôh, zvyšuje odolnosť končatín pri praskaniu žiliek. Obsahuje prírodné látky escin (z plodu pagaštanu konského) a flavonoidy (z červených listov vínnej révy), ktoré sú bezpečné a preverené prírodné látky s šetrnými, priaznivými účinkami na kvalitu i funkcie žilného a lymfatického systému. Vstrebanie týchto účinných látok je podporené prídavkom etanolu a mentolu. Prípravok je možné na končatiny aplikovať aj v priebehu tehotenstva a dojčenia.

Zloženie:

prírodné látky escin (z plodu pagaštanu konského) a flavonoidy (z červených listov vínnej révy)

Ako používať:

Prípravok používajte k lokálnej aplikácii na kožu dolných končatín. Podľa potreby naneste a jemne rozotrite na pokožku unavených a ťažkých nôh. Len na vonkajšie použitie.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Skladujte mimo dosahu detí. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsia. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Pri aplikácii skontrolujte na obale dátum spotreby. Nepoužívajte po uplynutí odporúčanej doby spotreby. Spotrebujte do 6 mesiacov od prvého otvorenia.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravy na žily a cievy .

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
100%

23.09.2019
Toto pouzivam ja nakolko pracujem v obchode je to super ked pridem vecer z prace tak si osetrym nohy potom nakre.ujem tak som akoZnovu zrodena a mozem fungovat dalej
HORE