loading

Probiosan Inovum 60 kapsúl

Značka: Energy | Kód: z5151 | Doplnok stravy
Energy Probiosan Inovum 60 kapsúl
Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Probiosan Inovum obsahuje kombináciu inulínu, kolostra a extraktu z hlivy ustricovej obohatenú o komplex 10 najúčinnejších probiotických kmeňov.

Zmes probiotických kultúr obsahuje 3,3x10 7 CFU Bifidobacterium bifidum, 3,33x10 7 CFU Bifidobacterium breve, 3,33x10 7 CFU Bifidobacterium longum, 3,3x10 7 CFU Lactobacillus acidophilus, 3,3x10 7 CFU Lactobacillus casei, 3,3x10 7 CFU Lactobacillus plantarum, 3,3x10 7 CFU Lactobacillus rhamnosus, 3,33x10 7 CFU Lactococcus lactis subsp. lactis, 3,3x10 7 CFU Streptococcus thermophilus, 3,3x10 7 CFU Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus.

Prídavné látky:

stearan horečnatý

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2-3x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 20-30 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Chráňte pred mrazom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie probiotiká .

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Probiotiká/prebiotiká

Informacie o značke Energy

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

 

Prehliadnite si certifikát značky Energy.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


100%
Hodnotenie
20.04.2017
Prípravok Probiosan som si kúpila za účelom vyskúšanie jeho funkcie pri dovolenke v Egypte. Pri minulých dovoleniek v tejto krajine som mávala problémy so zápchou. Prípravok som začala brať už pred dovolenku, potom som mala týždenné pauzu a v čase dovolenky som už opäť pokračovala v brania prípravku. Musím povedať, že tentoraz sa žiadne problémy nekonali, čo pripisujem Vášmu výrobku. Týmto Vám teda oznamujem, že výrobok splnil moje očakávania a som s ním spokojná.
13.10.2016
Probiosan som podávala svojmu psíkovi. Napriek tomu, že bol veľmi ťažko chorý a užíval spústy liekov, trávenie fungovalo tak, ako malo. Takže Probiosan zrejme splnil svoj účel.
05.10.2016
Probiosan som sa rozhodla zakúpiť na odporúčanie mojej lekárky, vzhľadom k mojim zdravotným problémom. Vďaka užívanie Probiosanu moje zdravotné problémy zmizli, vrelo ho môžem odporučiť.
07.09.2016
S produktom Probiosan som spokojná, myslím, že sa počas užívania upravilo mojej trávenie.
05.09.2016
S produktom Probiosan som maximálne spokojná, nemám už také problémy so zažívaním, takže určite odporúčam.
HORE