loading

PRODEN PLAQUEOFF DENTAL BITES 150G

Značka: PlaqueOff | Kód: z57797
PlaqueOff PRODEN PLAQUEOFF DENTAL BITES 150G
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prúdenia PlaqueOff Dental Bites sú žuvačky. Používajú sa na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. Prúdenia PlaqueOff Dental Bites pôsobí proti tvorbe zubného plaku systematicky v slinách. Prvé známkou zlepšenie ústnej hygieny u psov, je vymiznutie zápachu z papule. Časom si všimnete, že aj súčasné zubný kameň je porézny a postupne sa stráca. Dental Bites Vám pomôžu ľahko a efektívne zlepšiť ústnu hygienu Vášho psa.

Zloženie:

Riasa Ascophyllum nodosum, pšenica, kukurica, ryža, jačmeň, otruby, živočíšny hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny z ošípaných a hydiny. Obsah energie v 1 ks Dental Bites pre menšie psy: 0,83 kalórie, v 1 ks Dental Bites pre väčšie psy: 3,3 kalórie.

Prídavné látky:

Prírodné antioxidanty z rozmarínového extraktu.

Dávkovanie:

Podávajte Vášmu psovi ako maškrtu. Liek by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia.

Pes s hmotnosťou do 10 kg: podávajte 4-8 Dental Bites za deň.

Pes s hmotnosťou 10 až 25 kg: podávajte 2-4 Dental Bites za deň.

Pes s hmotnosťou viac ako 25 kg: podávajte 4-5 Dental Bites za deň.

Jedno balenie vydrží na dobu užívania približne 1-2 mesiace v závislosti na veľkosti zvieraťa. Pes by mal mať stály prístup k vode.

Balenie:

Balenie obsahuje 150g (cca 140 kroketek po 1,1 g).

Upozornenie:

Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky alebo farbivá. Všetky látky sú v biokvalite. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie prípravky pre psov .

Informacie o značke PlaqueOff

KONTAKT: ProfiSales sro, Petrovice 193, 679 02 Rajec - Jestrebi.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE