loading

Prostriedok na riad s aloe a citrónom 950 ml

Značka: Ecover | Kód: z54479
Ecover Prostriedok na riad s aloe a citrónom 950 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Prostriedok na riad s Aloe vera a citrónom účinne umýva, bez toho aby dochádzalo k tvorbe veľkého množstva peny. Používa sa v malých dávkach, na jedno umývanie riadu stačí dávky zodpovedajúce jednému streknutiu (asi 8 ml na 10 l vody).

Výrobky firmy Ecover sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Ekologická kvalita výrobkov je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov vhodných pre citlivú pokožku. Prípravky Ecover sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú (napr. Rastlinné oleje, zemiaky, obilniny, citrusové plody).

Zloženie:

 • Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
 • antioxidant
 • Normálny stav pokožky
 • Napätie - únava
 • Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
 • Normálna hladina cukru v krvi
 • (Pred) menštruačné & komfort
 • Normálne funkcie črevného traktu

Prídavné látky:

voda (viac ako 30%), anionické povrchovo aktívne čistiace látky rastlinného pôvodu (15-30%), pšeničná bielkovina (menej ako 5%), soľ, prírodné vône

Dávkovanie:

8 ml na 10 litrov vody

Balenie:

950 ml

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Čistiace zložky rastlinného pôvodu (kationický tenzid) sa rýchlo rozkladajú. Ecover netestuje svoje výrobky a použité zložky na zvieratách. Plastové fľaše, etikety i uzávierky sú 100% recyklovateľné.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Bezpečnostné listy sú k dispozícii na vyžiadanie.

Standartní vety na nebezpečenstvo:

 • H272 - Môže zosilniť požiar; oxidant.
 • H302 - Škodlivý po požití.
 • H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.
 • H335 - Môže spôsobiť podráždenie Dýchacej ciest.
 • H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dloudodobými účinkami.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky z ekodrogéria .

Informacie o značke Ecover

Firma ECOVER, založená v roku 1978 v Belgicku, je dnes svetovým pojmom. Prírodné výrobky ECOVER sú celkom ojedinelé svojimi protialergickými vlastnosťami, ľahkú biologickú rozložiteľnosťou a nevídane nízkou toxicitou voči životnému prostrediu. Produkty vyrobené z rastlinných olejov, zemiakov, obilnín alebo citrusových plodov majú vôňu citrusov, mäty alebo myrhy. Ekologická kvalita výrobkov ECOVER je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných a minerálnych zdrojov, vhodných pre citlivú pokožku, s najvyššou biologickou rozložiteľnosťou, s veľmi nízkou úrovňou toxicity pre život vo vode. ECOVER figuruje vzhľadom k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN. Žiadne výrobky značky ECOVER nie sú testované na zvieratách.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


100%
Hodnotenie
12.02.2015

Produkty od Ecover kupujem pravidelne, som rada, že sú na trhu výrobky, šetrné k životnému prostrediu. S Prostriedkom na riad som veľmi spokojná, dobre odmývá mastnotu a pritom ho stačí len malé množstvo, nedráždi pokožku.

15.07.2013

Ecover používam už veľa rokov a nemôžeme si ho vynachváliť. Mám alergické deti, ktoré iné prostriedky dráždia, Ecover nie. Takže super. Vďaka.

17.01.2013

Dobrý deň, Tryptofán plus som kúpila pre otecka, ktorý má teraz veľké zdravotné problémy, ktoré mu samozrejme zanechávajú aj šrámy na psychike. Pozorujeme, že užívaním tryptofánu sa jeho psychický stav zlepšil a svoje ťažkosti znáša oveľa trpezlivejšie a vo väčšej pohode. Citrovital kvapky užívam už asi rok s občasnými prestávkami a nedám na ne dopustiť. Ich užívaním som si vyčistila dýchacie cesty od plesní a teraz nemusím užívať žiadne lieky na bronchiálnu astmu. Predtým som musela užívať kortikoidy. Dýcha sa ma oveľa lepšie a už nemám žiadne zahlienení ako predtým. Prostriedok na riad s aloe a citrónom je úplne výborný, perfektne odmasťuje pri použití malého množstva prostriedku. Od chvíle, čo som ho prvýkrát skúsila, nekupujem nič iné. Pri ostatných zakúpených produktov nepozorujem zatiaľ žiadne výrazné účinky.

30.10.2012

Prostriedok na riad s aloe a citrónom je výborný, dobre pení a účinne odstraňuje mastnotu, nevysušuje ruc. Červený pomaranč - kúpeľový olej je príjemný, pokožka je krásne zvlhčená, príjemná vôňa.

100%

12.11.2019
Pre: Príjemná vôna, super
HORE