loading

Proteínové cestoviny FUSILLI 7 x 30 g KetoDiet

Značka: KetoDiet | Kód: z60418
KetoDiet Proteínové cestoviny FUSILLI 7 x 30 g KetoDiet
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Novinka
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Fusilli si môžete dať aj v diétnom režime. Proteínové cestoviny obsahujú 60% bielkovín, vlákninu, vitamíny a minerály a zároveň obsahujú minimum cukrov, vďaka čomu vás zasýtia na dlhší čas. Majú nízky glykemický index. Do 12 minút máte na stole hotovú chutnú bielkovinami nabitú večeru.

Zloženie:

Rastlinné bielkoviny (sója, hrach), krupica z tvrdej pšenice, vaječný bielok, želírovacie látka: alginát sodný, aminokyseliny, L-metionín, L-treonín. Môže obsahovať stopy orechov a mäkkýšov.

Ako používať:

Príprava v hrnci: Do 400 ml osolenej vriacej vody vysypte cestoviny z jedného vrecka a nechajte variť po dobu 10 - 12 minút. Potom vodu zlejte a môžete servírovať.

Balenie:

7 x 30 g

Upozornenie:

Môže obsahovať stopy mlieka, orechov a mäkkýšov. Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie náhrady stravy .

Informacie o značke KetoDiet

KetoDiet je rýdzo českou značkou na poli proteínových (bielkovinových) diét. Je navrhnutá pre rýchle, účinné a bezpečné chudnutie.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE