loading

Protopan ® Lactobacillus + inulín 60 tob

Značka: Herbo Medica | Kód: z4061 | Doplnok stravy
Herbo Medica Protopan ® Lactobacillus + inulín 60 tob
Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Protopan ® Lactobacillus + inulín napomáhajú k vytvoreniu optimálnej mikroflóry v hrubom čreve.

Prípravok Protopan ® Lactobacillus + inulín obsahuje 5 mld. CFU probiotické kultúry (2 mld. CFU Bacillus clausii, 2 mld. CFU Lactobacillus fermentum a 1 mld. CFU Lactobacillus rhamnosus) a prebiotikum inulín, ktoré zaisťuje prežitie kultúr ako v samotnej kapsule, tak následnú cestu tráviacim traktom.

Prídavné látky:

oxid titaničitý (farbivo), stearan horečnatý (látka protihrudkujúca), želatína (obal kapsuly)

Dávkovanie:

Užívajte 2 kapsuly denne, najlepšie ráno (dospelí nad 15 rokov). Deti od 3 do 15 rokov 1 kapsulu denne, najlepšie ráno.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte pri teplote do 25 ° C, na suchom a tmavom mieste.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky s inulínom a ďalšie produkty radu Protopan® a probiotiká .

Informacie o značke Herbo Medica

Spoločnosť Herb MEDICA je výrobcom produktovej rady Protopan sa úplne novým prístupom k atopickému ekzému. Za zrodom Protopanu stojí muž, ktorý sa sám cez 30 rokov trápil s atopickým ekzémom. Na základe štúdia a konzultácií so špičkovými odborníkmi z radov dermatológov, farmaceutov a lekárov s alternatívnym prístupom, vznikla po dvoch rokoch intenzívneho vývoja rad prípravkov určené na komplexnú starostlivosť o atopickú pokožku - zvonku a zvnútra.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


87%
Hodnotenie
14.03.2019
Protopan, som neužívala prvýkrát a vždy s pozitívnym výsledkom. Jediná vec, čo ma osobne pomôže na atopický ekzém.
15.06.2017
Prípravok Protopan mi pomohol so suchou, šupinatú kožou, hlavne na nohách. Premazávame asi 4x za 2 týždne. Som spokojný.
12.09.2016
Moja sestra má atopický ekzém a bez prípravkov Protopan sa nezaobíde. Krém je najlepšie promašťovací prostriedok s výbornými účinkami. Ďalej mám priateľku, ktorá má poškodenú pokožku po dlhodobom branie kortikoidov a bez Protopanu nemôže svoju pokožku udržať v dobrom stave. Používa krém, olej a telové mlieko. Obe dve odporúčajú Protopan všetkým s podobnými problémami a tvrdia, že na našom trhu nie je lepší liek.
12.02.2015

Na našu malú dcérku, ktorá má atopický ekzém, výrobky Protopan fungujú perfektne

. Iné nezaberali. Určite budem ďalej používať.

22.12.2014

S účinkami Protopan® Lactobacillus som veľmi spokojná. V lete som musela niekoľkokrát užívať antibiotiká. Na jeseň sa u mne prejavil po ôsmich rokoch atopický ekzém. Ihneď som vedela, prečo objednať Protopan. Po jednoduchom mesačnom užívaní som sa ekzému zbavila. Mám ešte 15 ročného syna, ktorý má atopický ekzém. U neho viem, že Protopan bude musieť užívať dlhšiu dobu. Ale aj on má po mesačnom užívaní viditeľné zlepšenie. Obaja ešte užívame Aloe prima gel , Po ktorom sa cítim dobre a môžem oba produkty vrelo odporučiť všetkým, ktorí majú akúkoľvek alergiu.

HORE