loading

Pssst! FORTE ústny sprej proti chrápaniu 15 ml + 10 ml ZD ARMA

Značka: Simply You | Kód: z58796
Simply You Pssst! FORTE ústny sprej proti chrápaniu 15 ml + 10 ml ZD ARMA
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Pssst! FORTE ústny sprej proti chrápaniu ie je NOVÝ, SILNEJŠÍ prírodný prípravok pre riešenie chrápania. Tento doplnok stravy obsahuje unikátnu účinnú zložku VOLUME CONTROL ComplexTM, ktorá pôsobí na mäkké časti horných ciest dýchacích. CHRÁPANIE Je podmienené zvýšeným odporom v oblasti horných dýchacích ciest pri nadmernom ochabnutie hltanových a krčných svalov. Na chrápanie sa významnou mierou môže podieľať vibrácie mäkkého podnebia. Chrápanie vzniká chvením mäkkých častí dýchacích ciest pri vdýchnutí vzduchu. S chrápaním sa v priebehu svojho života stretne úplná väčšina populácie a zvyčajne predstavuje nepríjemný rušivý podnet nielen pre chrápajúceho, ale aj pre bezprostredné okolie.

Zloženie:

Panthenol, extrakt svetlíka lekárskeho (Euphrasia rostkoviana), extrakt chmeľ (Humulus lupulus), extrakt pestreca mariánskeho (Silybum marianum), šalviovú a eukalyptovou silicu, mentol, pomarančové aróma, sorban draselný, kyselinu citrónovú, metylparabén, sorbitol, hydrogenovaný rastlinný olej, čistenú vodu.

Ako používať:

Užívajte pred spánkom 2-3 dávky do úst na koreň jazyka. Aplikáciu môžete podľa potreby opakovať aj v priebehu noci.

Balenie:

15 + 10 ml zdarma. = 90 nocí.

Upozornenie:

 • Doplnok stravy.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
 • Prípravok nie je určený ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
 • Uchovávať mimo dosahu detí!

Náš tip:

V našej nabíce nájdete ďalšie prípravky a pomôcky proti chrápaniu.

Produkt je tiež v sekciach

Problematiky - Stres, nervozita, spánok - Chrápanie

Informacie o značke Simply You

Spoločnosť SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. je dynamicky rastúca spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných nutraceutík, farmakosmetiky a zdravotníckych pomôcok. Naše prípravky sa vyznačujú vysokou kvalitou, účinnosťou a konkurencieschopnou cenou. Aktivity spoločnosti SIMPLY YOU Pharmaceuticals as. sú rozprestreté celosvetovo, produkty spoločnosti sú distribuované do takmer dvoch desiatok krajín.

Výrazné investície do výskumu, vývoja, moderných technológií a efektívnosti procesov umožňujú vysokú mieru uspokojenia potrieb našich zákazníkov. Poskytujeme komplexný informačný servis ako lekárom a lekárnikom, tak spotrebiteľom, ktorí aktívne starajú o svoje zdravie. Našou filozofiou je aktívne sa podieľať na zlepšení zdravia zákazníkov a prispievať tak k ich šťastnejšiemu a spokojnejšiemu životu.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE