loading

Psyllium Fit and Slim dóza 300 g

Značka: Topnatur | Kód: z46984
Topnatur Psyllium Fit and Slim dóza 300 g
Vege

Produkt nie je k dispozícii. Vyberte si prosím iné produkty z Trávení.
Ďakujeme za pochopenie.

Popis:

Prípravok Psyllium Fit and Slim predstavuje unikátnu kombináciu psyllia a glukomananu.

Glukomanánu je vo vode rozpustný polysacharid, je považovaný za potravinovú vlákninu. V rámci nízkoenergetické diéty prispieva k zníženiu hmotnosti. Extrahuje sa z koreňa Konjak, kde je jeho koncentrácia takmer 40%. Vysušený extrakt je biely prášok, obsahujúci až 95% čistého glukomananu.

 

Glukomanánu, ktorého kalorická hodnota pre organizmus je nulová, absorbuje vodu a napučí na skoro 200x svojej pôvodnej veľkosti a vytvorí gélovitú hmotu - vyvoláva pocit sýtosti. Viaže na seba tuky a oleje a prirodzenou cestou je vynáša z tráviaceho traktu.

Zloženie v 10 g:

1000 mg  Glukomanan

Dávkovanie:

Užívajte 10 g 3x denne pred jedlom. 2 kávové lyžičky (10 g) rozmiešajte v 100 ml vody a dôkladne zapite ďalším, aspoň 250-300 ml vody. Psyllium fit & slim môžete tiež pridávať do rôznych náhrad jedla, mliečnych koktejlov, alebo jogurtov. Nezabudnite však vždy ešte zapiť ďalšie pohárom vody alebo inej tekutiny.

Balenie:

300 g - dávka na 10 dní

Upozornenie:

Psyllium Fit and Slim nie je návykové. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Tehotným a dojčiacim ženám doporučujeme užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Neužívajte Psyllium fit & slim v suchom stave. Dodržujte pitný režim. Pri zapitie nedostatočným množstvom tekutiny au osôb s ťažkosťami pri prehĺtaní hrozí nebezpečenstvo dusenia. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 5-25 ° C. Po otvorení obal starostlivo zatvorte. Môže obsahovať stopy sójy, jačmeňa, pšenice, ovsa, laktózy, mliečne bielkoviny.

Ďalšie oznámenie:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky s psylliom a Glukomanan .

Informacie o značke Topnatur

Kontakt: TOPNATUR sro, K Teplinám 679, 763 15 Slušovice

Prehliadnite si certifikát značky Topnatur.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


70%
Hodnotenie
02.10.2017
Psyllium Fit and slim som chcela vyskúšať na zníženie hmotnosti a je super. Za sedem týždňov mám skoro 8 kg dole, budem pokračovať.
13.06.2017
psyllium používame celá rodina a sme s prípravkom veľmi spokojní. morskú soľ používam miesto klasické stolové. Tá chuť sa nedá vôbec s tou klasickou porovnať.
19.04.2017
Psyllium (vláknina) mi prospieva k dobrej funkcii čriev a na udržiavanie stálej hmotnosti.
09.03.2015
S vaším výrobkom Psyllium som spokojná a cítim sa skvele. Ďakujem za dotaz.
23.02.2015
Ruticelit šampón - Som s ním spokojná a budem si kupovať ďalšie. Psyllium funguje a je skvelá aj cena. Annona forte - Kto má dedičnú rakovinu, tak ocenia spolu s Regalenom (Vitalita, optimizmus). S výrobkami firmy Energy som spokojná a kupujem ďalšie (má to výsledky). Proste malé i stredné zázraky:-).

HORE