loading

Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na sťahovanie pórov 125 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z3044
Herb Pharma Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na sťahovanie pórov 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  4 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 6 mesiacov
  × Lehota na vrátenie 6 mesiacov

  6 mesiacov na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 6 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Pureceutical - dvojfázový roztok preniká do pórov, a tak redukuje ich veľkosť. Rozpúšťa nečistoty a make-up, odstraňuje lesk pokožky, začervenanie, infekcie a akné. Upokojuje, chráni pokožku a vyvoláva dojem mladistvého vzhľadu a hladkej pleti. Pureceutical dvojfázový čistiaci roztok na sťahovanie pórov udržuje a ochraňuje kožné bunky, zlepšuje hydratáciu a ochranu pokožky, zvyšuje pevnosť, pružnosť a zafarbenie pokožky.

Čistenie pleti patrí k základným pilierom starostlivosti o pleť. Svieža a hebká pleť sa považuje za základ krásy. Nezáleží na tom, či je pleť mladá alebo zrelá, normálna, suchá, mastná či citlivá, všetky druhy potrebujú pravidelnú kvalitnú očistu. Dokonalým čistením sa pleť zbavuje odumretých buniek a nečistôt. Pretože je pokožka cez deň vystavená prachu, potu, líčidlám, smogu, poveternostným vplyvom, čistením sa pleť zbaví všetkých nečistôt a pripraví sa na noc, aby si oddýchla. Ráno je dôležité vyčistiť pleť preto, lebo cez noc pokožka vylučuje škodlivé látky.

Nevyhnutnosť pravidelného čistenia pleti je ešte viac platná pre pokožku s rozšírenými pórmi. Póry majú nezameniteľnú funkciu. Produkujú a rozptyľujú maz, ktorý chráni pleť pred nežiaducimi vplyvmi prostredia. Bez pórov by sa mastnota produkovaná tukovými žľazami usadzovala pod povrchom pokožky a tvár by sa po čase premenila na infikovanú plochu pokrytú hnisavými vyrážkami. Pleť na tvári vyprodukuje približne 10-15 dekagramov mastnoty ročne. Značná časť z tohto množstva sa usadí v póroch a vytvorí v nich nános, ktorý môže, najmä v zmiešanej a mastnej pokožke, vydržať celé roky.

Pravidelným používaním prípravku Pureceutical - dvojfázový roztok na sťahovanie pórov je možné dosiahnuť to, že póry budú menej výrazné a redšie, takže sa v nich nebude môcť zachytávať ďalšia vrstva nečistôt. Prípravok Pureceutical - dvojfázový roztok je zložený z účinných látok, ktoré vyvíjajú svoje pozitívne pôsobenie na pleť. Dlhodobo krásna a zdravá pokožka je podstatným dôkazom kvality života väčšiny ľudí.

Produkt Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na sťahovanie pórov obsahuje:

 • Výťažok z afrického stromu Enantia Chlorantha (africká vŕba) - využíva sa kvôli svojim liečivým vlastnostiam. Zmes výťažku je bohatá na protoberberiny a kyselinu olejovú, vďaka ktorým sa redukuje veľkosť pórov a lesk pokožky.
 • Pagaštan konský - zlepšuje bunkové okysličenie a obnovuje metabolizmus. Zvyšuje odolnosť vlásočníc a žilový tonus a povzbudzuje krvný obeh. Posilňuje cievy a pôsobí proti zápalom a opuchom.
 • Hamamelis - pomáha kontrolovať krvný obeh a má osviežujúce účinky. Adstringentné pôsobenie podmieňuje triesloviny, ktoré sťahujúcim účinkom na sliznicu a kožu zmierňujú zápaly a zastavujú kapilárne krvácanie. Rastlina má široké uplatnenie aj v dermatológii: používa sa pri kožných ochoreniach.
 • Chmeľ - pôsobí pri stimulácii kožného metabolizmu. Má antibakteriálne účinky na približne štyristo druhov choroboplodných baktérií.
 • Rozmarín a šalvia - majú antioxidačné vlastnosti. Rozmarín lekársky má upokojujúce účinky, odstraňuje nervové vyčerpanie a zlepšuje krvný obeh. Šalvia lekárska má silný antibakteriálny, dezinfekčný, utišujúci účinok.
 • Biotechnologický tripeptid - posilňuje prirodzený obranný mechanizmus pokožky. Pokožka je neustále vystavovaná zraneniam a je ohrozovaná mikroorganizmami z vonkajšieho prostredia. Normálna ľudská pokožka je osídlená veľkým počtom mikroorganizmov, z ktorých väčšina žije neškodne v symbióze bez toho, aby spôsobovala klinické ochorenie. K environmentálne, fyziologické, biochemické, mechanické a imunologické premene prispieva udržovanie zdravej rovnováhy medzi pokožkou a jej normálnou flórou.
 • Globálne biotechnologická substancia proti starnutiu - inšpirovaná súčasným vývojom procesu starnutia na bunkovom základe. Zameriava sa na kožné bunky a ich jadro, aby ju chránila pred poškodením vplyvom životného prostredia. Starnutie je riadené bunkovým jadrom a DNA. Poškodenie v určitých častiach DNA, tzv. teloméry, môžu vyvolať proces predčasného starnutia, ktorý vedie nielen ku skracovaniu životnosti buniek, ale tiež k chybám funkcií, ako je napr. proteínová syntéza.
 • Kyselina salicylová - používa sa na liečbu akné. Je všeobecne známe, že kyselina salicylová má multifunkčné vlastnosti, ktoré pomáhajú s rôznymi problémami pokožky napadnuté akné. Táto účinná látka je vysoko efektívnym povrchovým peelingom a čističom pórov. Je výborným pomocníkom pri uvoľňovaní a odstraňovaní starnúcich buniek, mastnoty a nečistôt spojených s povrchom pokožky. Účinná látka sústreďuje svoje odlupovacie účinky na vonkajšie vrstvy pokožky, ktoré sú bohaté na lipidy au ktorých sa prirodzené odlupovanie znižuje s rastúcim vekom, vytvárajú sa tak suché, matné kožné šupiny. Ďalšie pozitívnou vlastnosťou účinnej látky je jej antimikrobiálna vlastnosť, ktorá pomáha hlavne pri liečbe zápalov.

Zloženie:

Aqua, Paraffinum liquidum, Glycerín, Isopropylmyristate, Propylene glycol, butylénu glycol, Acetyl dipeptid-3 aminohexanoate, Oleanolic acid, Caprylic / Capric triglyceridy, Teprenone, Poloxamér 184, Methylpropanediol, Polysorbate 80, Leptospermone, kyselina salycilová, Isoleptospermone, flavesone, Hexylcinnamal, D-limonene, Geraniol, Linalool, Parfum, CI 26100, CI 19140, 5-chlór-2-metyl-4-isothiazolin-3-one, 2-metyl-4-isothiazolin-3-one, Phenoxyethanol, metyl-, Butyl -, etyl, Isobutyl-, Propylparaben

Extrakty z bylín: vilín virgínsky ( Hama melis virginiana, extrakt z listu), rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis, extrakt z listu), šalvia lekárska (Salvia officinalis, extrakt z listu), pagaštan konský (Aesculus hippocastanum, gaštan konský, extrakt zo semena ), chmeľ otáčavý (Humulus lupulus, extrakt z koreňa), Enantia Chlorantha (africká vŕba, extrakt), vŕba biela (Salix alba, extrakt z kôry), túžobník brestový (Spiraea ulmaria, Filipendula, extrakt)

Ako používať:

Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na sťahovanie pórov je zložený z dvoch fáz, ktoré je potrebné pred akýmkoľvek použitím dôkladne pretrepať, aby sa zmiešali. Pretože ide o špeciálne zloženie roztokov, po aplikácii sa dve fázy znova rozdelia. Pred použitím odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo roztoku. Pomocou vatového tampónu naneste roztok na tvár a krúživým pohybom si ju dôkladne očistite. Používajte 2x denne ráno a večer.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov. Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť doporučuje pred použitím otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne osušte. Iba na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 ° C. Pred použitím dôkladne pretrepte. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie prípravky radu Herb Pharma "href =" https://www.prozdravi.cz/fulltext/?keyword=COSMECEUTICAL "> Cosmeceutical a ďalšie produkty na pokožku .

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


79%
Hodnotenie
13.10.2016
Výrobok Pureceutical je skvelý !!! Som s ním maximálne spokojná, objednala som už ďalšie dve balenia. Pleť mám vďaka tomuto výrobku pod kontrolou, takmer bezchybnú, hoci mi predtým nedokázali pomôcť ani lekári. Rada by som ešte vyskúšala iné produkty tejto firmy.
07.10.2016
Pureceutical je výborný. Pleť je po ňom jemnejšia, hladšia a póry menej viditeľné a to všetko už po týždni používania.
26.09.2016
koloidné minerály užívam - síce nepravidelne, ale som veľmi spokojná, cítim sa lepšie, nie som toľko unavená. šťavu z Goji Kustovnica čínska používam do pitia synovi na desiaty do školy, je vo "vývine" a dosť športuje. Zatiaľ sa nám vyhli všetky virózy, ktoré školou prejdú. S čistiacim roztokom Pureceutical som veľmi spokojná, používam denne, pleť je jemnejšia, vyhladená. Budem si ho kupovať naďalej. Odporučila by som všetkým.
06.05.2013

Pureceutical - nevtieravá vôňa, zanecháva pleť príjemne hladkú a vláčnu. Pred použitím dôkladne pretrepať. Odporúčam.

07.02.2013

Pureceutical na sťahovanie pórov používam dlhšiu dobu - spokojnosť. Odporúčam produkt, používam viac ako jeden rok a som spokojná. Netesný je uzáver flakónu.

HORE