loading

Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn 125 ml

Značka: Herb Pharma | Kód: z3007
Herb Pharma Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn 125 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn čistí pokožku tváre, prirodzeným a nedráždivým spôsobom odstraňuje silne pigmentované bunky epidermy, pomáha pri prevencii tvorby vrások. Znižuje lokálne pigmentáciu na povrchu pokožky. Pomáha predchádzať poškodeniu pokožky pred UV žiarením.

Účinnou látkou produktu Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn je zlúčenina výťažku z Roštín Mitracarpe, Uva ursi a hydroglykolový roztok, ktorý odstraňuje najmä silne pigmentované epidermálne bunky. Pravidelné čistenie pleti patrí k základným pilierom starostlivosti o pleť. Svieža a hebká pleť sa považuje za základ krásy. Aj keď sa veľa vecí v starostlivosti o pleť mení, na prvom mieste stále zostáva dokonalé a pravidelné čistenie pleti. Nezáleží na tom, či je pleť mladá alebo zrelá, normálna, suchá, mastná či citlivá, všetky druhy pleti potrebujú kvalitnú očistu. Dvojfázový čistiaci roztok čistí pokožku tváre, prirodzeným a nedráždivým spôsobom odstraňuje silne pigmentované bunky epidermy, pomáha pri prevencii tvorby vrások. Znižuje lokálne pigmentáciu na povrchu pokožky.

Farba našej pokožky je určovaná hlavne množstvom, rozšírením a typom melanínu. Firma Herb Pharma AG v nadväznosti na najnovšie výsledky farmakologického a dermatologického výskumu vyvinula špeciálne čistiace prípravky proti vráskam a pigmentovým škvrnám. Základná starostlivosť o pleť obsahuje viac vzájomne nadväzujúcich krokov. Najdôležitejším krokom je pravidelnosť a prispôsobenie sa aktuálnemu stavu pokožky. Pri odstraňovaní pigmentových škvŕn sa odporúča použiť prípravok Pigmentoceutical, ktorý odstraňuje najmä silne pigmentované epidermálne bunky.

Na základe skúmania aktívnych molekúl a za pomoci poznatkov africkej etnobotaniky sa podarilo obohatiť čistiaci prípravok na tvár o rastlinným komplex na bielenie pokožky. Rastlina Mitracarpe (Mitracarpus scaber) obsiahnutá v účinnej látke prípravku, je známa okrem iných symptómov aj svojim antimikrobiálnym pôsobením, pomáha pri dermatózach a mykózach. Listy rastliny sa pomelú, šťava sa extrahuje a nanáša na postihnuté miesta.

Snahou odborníkov bolo získať extrakt z tejto rastliny, ktorý by bolo možné aplikovať do čistiaceho roztoku tak, aby si zachoval a sústredil svoje vlastnosti.

Produkt Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn obsahuje:

 • Aktívna látka na bezpečné zosvetlenie pleti - dodáva pokožke svetlejší a jasnejší efekt

. Farba pokožky je určená hlavne množstvom, rozšírením a typom melanínu, pigmentu produkovaného melanocyty. Syntéza melanínu sa odohráva v melanozómy, ktoré obsahujú špecifické enzýmy riadiace produkciu pigmentov. Prvý krok melanogenézy je sprostredkovaný tyrozinázy, kľúčovým enzýmom, ktorý usmerňuje reakciu melanínové syntézy.

Abnormálne hromadenie melanínu je príčinou hyperpigmentácie, ktorá môže byť vážnym estetickým problémom.

 

 • Viaczložkový hydroglykolový roztok - odstraňuje najmä silne pigmentované epidermálne bunky

. Táto účinná látka obsahuje aj množstvo iných zložiek, ktorých cieľom je regulovať tyrozinázovou činnosť, a tým postupne znižovať pigmentáciu na povrchu pokožky.

 

Každá látka, ktorá bieli pokožku sa považuje za inhibítor tyrozinázy.

 

 • Asiatic Centela - plazivá bylina z Juhovýchodnej Ázie, ktorá má mimoriadne liečivé účinky

. Rastlina sa uplatňuje pri mnohých kožných ochoreniach bakteriálneho pôvodu a zápaloch.

 

Je dôležitým komponentom účinnej látky vďaka svojej bioaktívne a zvlhčujúci sile.

 

 • Pagaštan konský - zlepšuje bunkové okysličenie a obnovuje metabolizmus

. Zvyšuje odolnosť vlásočníc a žilový tonus a povzbudzuje krvný obeh.

 

Posilňuje cievy a pôsobí proti zápalom a opuchom.

 

 • Hama melis - pomáha kontrolovať krvný obeh a má osviežujúce účinky

. Adstringentné pôsobenie podmieňujú triesloviny, ktoré sťahujúcim účinkom na sliznice a kožu zmierňujú zápaly a zastavujú kapilárne krvácanie.

 

Rastlina má široké uplatnenie aj v dermatológii: používa sa pri kožných zápaloch.

 

 • Citrónovník - má antioxidačné vlastnosti

.

 

Pôsobí na báze mechanizmu, ktorý odstraňuje voľné radikály a zabraňuje reakcii radikálov, čo je hlavnou príčinou starnutia.

 

 • Chmeľ - pôsobí pri stimulácii kožného metabolizmu

.

 

Má antibakteriálne účinky na približne štyristo druhov choroboplodných baktérií.

 

 • Rozmarín - má upokojujúce účinky, odstraňuje nervové vyčerpanie a zlepšuje krvný obeh.
 • Šalvia - má silný antibakteriálny, dezinfekčný, utišujúci účinok

.

 

majú antioxidačné vlastnosti.

 

 • Borovica - pomáha zvyšovať jemnosť pleti.

 

Zloženie:

Aqua, Paraffinum liquidum, Glycerín, Dimethylmethoxy chromanyl palmitate, Dithiaoctanediol, Gluconic acid, Sutilains, Beta-CAROTENE, Isopropylmyristate, Propylene glycol, poloxamér 184, Hexylcinnamal, D-limonene, Geraniol, Linalool, Parfum, 5-chlór-2-metyl 4-isothiazolin-3-one, 2-metyl-4-isothiazolin-3-one

Extrakty z bylín: chmeľ otáčavý (Humulus lupulus, extrakt), rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis, extrakt z listu), vilín virginský ( Hama melis virginiana, extrakt), šalvia lekárska (Salvia officinalis, extrakt z listu), praslička roľná (Equisetum arvense , extrakt), citrón (Citrus medica limonum, extrakt z kôry), pupočník ázijský (Centella asiatica, extrakt), borovica lesná (Pinus sylvestris, extrakt z púčikov), medvedica lekárska (Arctostaphylos uva ursi, ektrakt z listu), Mitracarpus scater

Ako používať:

Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn je zložený z dvoch fáz, ktoré je potrebné pred akýmkoľvek použitím dôkladne pretrepať, aby sa zmiešali. Pretože ide o špeciálne zloženie roztokov, po aplikácii sa dve fázy znova rozdelia. Pred použitím odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo roztoku. Pomocou vatového tampónu naneste roztok na tvár a krúživým pohybom si ju dôkladne očistite. Pureceutical - dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn používajte 2x denne ráno a večer.

Balenie:

125 ml

Upozornenie:

Výrobok je veľmi dobre znášaný a vhodný na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť odporúča prípravok pred použitím otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne osušte. Iba na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 ° C. Pred použítím dôkladne pretrepte. Prípravok je vhodný pre ženy aj mužov. Krajina pôvodu Švajčiarsko.

Informacie o značke Herb Pharma

Švajčiarska spoločnosť HERB PHARMA je výrobcom a dodávateľom výrobkov v oblasti zdravotných pomôcok, výživových doplnkov a špeciálnej kozmetiky. HERB PHARMA prichádza na globálny trh s jasnou koncepciou a víziou pre konečného zákazníka, s víziou zdravia založeného na prírodných produktoch. Spojenie prírody so zdravím človeka je prirodzeným vývojom existencie ľudskej civilizácie, ktoré aj v najbližších desaťročiach bude hrať veľmi dôležitú úlohu pre zvýšenie celkovej kvality života ľudstva. História firmy HERB-PHARMA spadá do druhej polovice roka 1992, od kedy sa datuje zahájenie aktivít spoločnosti v segmente farmaceutických a parafarmaceutických výrobkov. Zaujíma vás Herb Pharma viac? Pozrite sa na video .

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Recenzie


80%
Hodnotenie
21.11.2017
Výrobok Pureceutical mal z počiatku výborný efekt, mám škvrny na ruky a začali miznúť. Teraz to natieram málo, ale škvrny netmavne ani sa nezväčšujú.
20.06.2017
Pureceutical je výborný, má skvelú konzistenciu a veľmi priaznivo pôsobí na pleť.
23.07.2014

S čistiacim roztokom Pureceutical som spokojná. Pigmentové škvrny sa o poznanie zmenšili, zosvetlila. Ale úplné zmiznutie sa zrejme nedostaví. Prípravok sa osvedčil aj čo sa kvality pleti týka (mám problematickú pleť).

30.10.2012
S oboma kozmetickými výrobkami Botoceutical Gold i Pureceutical na pigmentové škvrny som naozaj spokojná a predpokladám, že si ich objednám znova.
01.11.2009

Dobrý deň, Pureceutical na pigmentové škvrny používam cca mesiac spolu s Pigmentoceutical. Musím povedať, že výsledky sú viditeľné, aj keď samozrejme škvrny nezmizli úplne, ale zosvetlené sú. Možno, že postupne naozaj zmizne. Takže som spokojná, dokonca aj okolie si všimlo, že škvrny nie sú tak výrazné. Predtým som skúsila všetky možné prípravky včetne IPL lasera (4x) a nič. Len jediná výčitka - po použití mám pleť dosť mastnú, ale stojí to za to:-)

HORE