loading

Purpurovej Lapacho PM (Pau d´Arco) 60 kapsúl

Značka: Purus Meda | Kód: z4073 | Doplnok stravy
Purus Meda Purpurovej Lapacho PM (Pau d´Arco) 60 kapsúl
Vege
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegetariánske produkty

Vegan
× Štítok Vegan garantuje zloženie iba rastlinného pôvodu.

Všetky vegánske produkty

Bez laktózy
× Výrobok neobsahuje mliečny cukor a laktózu.

Všetky produkty Bez laktózy

Bez lepku
× Výrobok je buď z prirodzene bezlepkových surovín, alebo pri ňom výrobca garantuje zloženie bez lepku.

Všetky produkty Bez lepku

{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Certifikát
 • Dopravné už od 1,90 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 1,90 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Doplnok stravy Purpurové lapacho obsahuje vysoko čistý extrakt z kôry odrody červeného Lapacha so štandardizovaným obsahom lapachol bez inertných drevitých zložiek, ktoré mu dáva priezvisko "Purpurové Lapacho".

Zloženie v 1 kapsuli:

 • Prirodzená obranyschopnosť - odolnosť
 • Relaxácia - spánok
 • antioxidant
 • krvný tlak
 • mikrocirkulácia
 • Normálna činnosť obličiek - vylučovanie

Prídavné látky:

mikrokryštalický celulóza (plnidlo), oxid kremičitý (vysušovadlo)

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 2x denne pred jedlom. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie:

60 kapsúl - dávka na 1 mesiac

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred slnkom.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s lapačom červeným a ďalšie produkty na imunitný systém .

Informacie o značke Purus Meda

Spoločnosť PURUS-MEDA je rýdzo česká firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým vývojom, testovaním a výrobou špeciálnych potravinových doplnkov vhodných pre zlepšenie zdravia a kozmetických prípravkov na báze včelích produktov a širokého spektra rastlinných extraktov, a to už viac ako 10 rokov. Kvalita prípravkov je daná, okrem iného, ​​vlastnou výrobou extraktov z rastlín a propolisu, ktoré sú následne používané pre výrobu doplnkov stravy - tabliet, kapsúl, granulátov, sirupov, liehových a tixotropných roztokov. Unikátny je výroba štandardizovaného propolisu s ochrannou známkou Propolis Moravia PM ®, ktorý je výsledkom viac než 10tiletého výskumu spoločnosti PURUS-MEDA, sro. a Farmaceutickej fakulty Univerzity veterinárneho lekárstva Brno.

Prehliadnite si certifikát značky Purus Meda.
Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


78%
Hodnotenie
20.04.2017
kombinácia produktov Cat´s Claw a Purpurové Lapacho PM mi pomohla na dlhodobé problémy s kvasinkami, takže je môžem ostatným naozaj odporučiť.
19.10.2016
S produktom Purpurové lapacho som veľmi spokojná. Mám oveľa viac energie na všetky aktivity, ktoré potrebujem zvládať a aj pri spánku iba 6 hodín denne sa necítim byť unavená. Celkovo sa mi zlepšil stav pleti (dlhodobo som trpela na akné) a stabilizoval sa môj psychický stav. Plánujem zakúpiť ďalšie balenie.
11.10.2016
Purpurové lapacho pomáha likvidovať ataku candidóza v organizme. Je však nutné ho užívať po dobu 2-3 mesiacov a je nutné dodržiavať diétu bez bielej múky, škrobu a cukru. Inak samotné lapacho candidóza nezničí.
22.12.2014

S prípravkami Cat's Claw a Purpurové Lapacho som spokojná, nastalo zlepšenie problému opakované vaginálne mykózy. Po dobu užívania bez problémov.

31.03.2014

Vo Vaso obchode som si objednal a rýchlo dostal viacerích produktov - Purpurové Lapacho PM , Chanca Piedra a Vilcacora - O ich liečivých účinkoch nepochybujte, sám ich užívam a taktiez moja manželka aj sestra a sme s nimi veľmi spokojní. Sám moze napíšte, že nemajú vedľajšia účinky a maju široký liečebný záber - na viacerích neduhov. Uprednostňujte ich pred chemicky vyrobenými Liek s širokou paletou Nežiaduci účinkovať. Som lekár s dlhoročních Prax a viem, o čom hovorím.

HORE