loading

Pytlík na ovoce a zeleninu (S)

Značka: Český západ | Kód: z56196
Český západ Pytlík na ovoce a zeleninu (S)
Zľava 25%
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,60 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,60 €.

  7 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Praktické vrecká na ovocie a zeleninu z dielne Českého západu sú z väčšej časti priehľadné, takže predavač si váš nákup ľahko skontroluje. Vrecúško potom rýchlo uzavrite stiahnutím bavlnených šnúrok. Ovocie a zelenina vnútri vrecúšku sa nezaparí ani cestou z nákupu, ani pri skladovaní - a dýcha, takže zostane dlhšie čerstvé. Pevné dno zabráni, aby hlina či nečistoty vypadli v aute či v taške, ale doma je z vrecka ľahko vysypete.

Vrecká majú veľkú nosnosť - pohodlne unesú aj niekoľko kilogramov! Vyrobené sú z pevnej sieťoviny na batohy, ktorá sa nekrčí a ľahko udržiava. Každý vrecúško je ručne vyrobený. Je možné ho prať v práčke na 60 ° C a žehliť podľa zvyklostí.

Rozmer: 20 x 25 cm

Zloženie:

60% bavlna, 40% PES, čierna sieťovina na batohy, šnúrka z bavlny

Balenie:

veľkosť S

Informacie o značke Český západ

Všeobecne prospešná spoločnosť Český západ pôsobí v sociálne vylúčených, prevažne rómskych lokalitách na Toužimský a tepelskej v Karlovarskom kraji. Zaoberá sa vzdelávaním, sociálnymi službami, poradenstvom, voľnočasovými aktivitami a tvorbou v keramických dínách. Z týchto dielní vychádza ručne vyrábané tašky a vrecká.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE