loading

Quinoa čierna vločky BIO 250 g

Značka: Allnature | Kód: z58031
Allnature Quinoa čierna vločky BIO 250 g
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,50 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,50 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Quinoa čierna má vysoký množstvo proteínov. Nachádza sa v nej celý rad minerálov, stopových prvkov, vitamínov, vlákniny a nenasýtených mastných kyselín. Quinoa je veľmi ľahko stráviteľná, nenadúva a príprava vločiek z čiernej quinoa je jednoduchá. Stačí ich len zaliať horúcou vodou, mliekom, alebo inou tekutinou, dosladiť cukrom alebo sirupom a bez varenia je možné okamžite konzumovať. Používajte nielen na prípravu kaší, ale môžete ich pridávať aj do raňajkových cereálií, robiť z nich karbonátky, alebo ich pomocou zahusťovať polievky a omáčky.

Dávkovanie:

Najskôr sparte vločky horúcou vodou! Zamiešajte vločky do zeleninovej šťavy k výdatné raňajky, môžete ale použiť aj na výrobu omáčok, polievok alebo zdravého maškrtenie v podobe rôznych koláčov, sušienok či energetických tyčiniek domácej výroby.

Balenie:

250 g

Upozornenie:

Alergény: Môže obsahovať stopy iných orechových plodov a škrupín, sezam a SO2.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete ďalšie druhy vločiek .

Informacie o značke Allnature

Allnature s. r. o je spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a následnou distribúciou profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky a doplnkov stravy. V jej portfóliu nájdete veľmi kvalitné produkty, z ktorých väčšina je na prírodnej báze.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov
HORE