loading

Rakytníkový olej 50 ml

Značka: Pharma Activ | Kód: z1807 | Doplnok stravy
Pharma Activ Rakytníkový olej 50 ml
{{ vivalang.productIsNotAvailableWatch }}
{{ product.backupPrice }}
{{ vivalang.onPurchase }} {{ product.quantityDiscount.nextPriceCount }} {{ vivalang.andMorePieces }} {{ vivalang.cartAmountUnit }} {{ vivalang.youSave }} {{ product.quantityDiscount.savedPrice }} / {{ vivalang.currencySlashPiece }} {{ vivalang.minimumQuantityToOrder }} {{product.minQuantity}} {{ vivalang.cartAmountUnit }}
{{ product.price }} / ks
{{product.delivery}}
 • Dopravné už od 2,00 €. Blesková doba doručenia
  ×

  Najlacnejšie dopravné
  Dopravné už nie je prekážkou! U nás totiž dopravné už od 2,00 €.

  5 Spôsobov dopravy
  Vyberte si ten najmilší spôsob dopravy. K dispozícii vám sú výdajné miesta Uloženky, DPD výdajné miesta alebo DPD doručenie na adresu.

  Viac informácií
 • Lehota na vrátenie 2 mesiace
  × Lehota na vrátenie 2 mesiace

  2 mesiace na vrátenie tovaru bez udania dôvodu
  Dostanete toľko času, koľko potrebujete. V priebehu 2 mesiacov od obdržania balíčka nám môžete neporušený tovar bez udania dôvodu kedykoľvek vrátiť.

Popis:

Rakytníkový olej je multiminerálny preparát s maximálnou vstrebateľnosťou, ktorý je bohatým zdrojom vitamínov zo skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listovej, organických kyselín, karotenoidov, cukrov, trieslovín a mnohých minerálnych solí. Je vhodným doplnkom výživy pri avitamninóze.

Zloženie:

 • normálne trávenie
 • Normálny stav pokožky
 • Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
 • Energia - tonus - únava
 • Prirodzená obranyschopnosť / imunitný systém

Ako používať:

Za účelom dosiahnutia maximálneho efektu je vhodné spojiť vnútorné i vonkajšie užívanie.

Vnútorne: 5 kvapiek denne počas jedla. Najlepšie je užívať olej priamo, prípadne zmiešaný s jogurtom, kefírom alebo kyslým mliekom.

Zvonku: Olej je možné používať na mazanie postihnutých miest, na výplachy ústnej dutiny a hrdla, podávať vo forme obkladov alebo ako zložku pleťových a vlasových masiek. Olej je možné miešať s krémami, balzamy a olivovým olejom.

Balenie:

50 ml

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa odporúča konzultácia s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte na suchom a tmavom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Krajina pôvodu EÚ.

Náš tip:

V našej ponuke nájdete tiež knihu Rakytník - Zázračná rastlina, oranžový poklad ... (Jiří Bajer) a ďalšie prípravky s rakytníkom řešetlákovým .

Informacie o značke Pharma Activ

Spoločnosť PHARMA ACTIV udelila nášmu internetovému obchodu prozdravi.cz kvalitatívne zlatú pečať , ktorú sme získali ako jediný predajca v SR.

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúcou mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderní ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Lékarská poradňa

Máte otázky k produktu?
Spýtajte sa odborníkov

Podľa súčasnej legislatívy EU a byliniek a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informávie, ktoré by v nás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín – i keď sa tieto bylinky používajú stovky rokov a pomohli miliónom ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

My ale ctíme zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách vo verejne prísupných zdrojoch, napríklad na CELOSTNEJ MEDICÍNE

Recenzie


77%
Hodnotenie
17.10.2016
Áno, ja som s rakytníkovým olejom veľmi spokojný. Som masér a používam ho k mojej práci. S olivovým olejom je dokonalý. Svaly prehrieva a lepšie regenerujú.
14.10.2016
So všetkými týmito produktmi som veľmi spokojná. marhuľový olej a olej z ruže používam miesto pleťových krémov a majú výrazný regeneračný účinok. rakytníkový olej som používala proti vírusovým a bakteriálnym infekciám horných ciest dýchacích a zdá sa, že sa osvedčil.
20.05.2014

Rakytníkový olej užívam dlhšiu dobu na posilnenie imunity. Osvedčil sa mi.

23.04.2014

Rakytníkový olej som vybrala pre posilnenie organizmu po chemoterapii. Myslím, že funguje.

18.12.2013

S výrobkom Rakytníkový olej som veľmi spokojný, v najbližšej dobe si budem ďalej objednávať.

HORE