loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Saloos Bio Kvetinová pleťová voda - Ruža 50 ml

2014-05-20 09:56:50

Carbofit - Aktivované rastlinné uhlie - som z jeho účinkov absolútne nadšená. Upravil mi stolicu, zbavil večne nafúknutého brucha a nepríjemného pocitu plnosti. Ako bonus už je to, že z čreva odvádza škodliviny. Výborný produkt Bio Kvetinová pleťová voda - Ruža - Objednávam ju mame asi po piatej, má veľmi citlivú pleť, nič jej nevyhovuje, až táto voda áno. Bio Arganový olej - Veľmi cenný olej, používam ho namiesto nočného krému aj na oblasť okolo očí a super, pleť je krásne vyživená. Citrovital kvapky - Používam na všetko, do fľaše s vodou, na akné, iskierka do vody na polievanie kvetov, ktorým prospieva - žiadne plesne v kvetináči. Aloe vera - 100% Bio šťava - Objednávam stále dokola. Je skvelá na podráždenú pleť (citlivá, akné), vykúzli krásny dekolt, pri používaní ako tonikum. A na očistu tela.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, Bio Antistri som si od Vás odbjednala už viackrát. Viem, že jeho účinky sa prejavia až pri pravidelnom a dlhodobom užívaní, ale ako okamžitý účinok môžem uviesť jemnú pokožku a príjemný pocit po jeho aplikácii. Bio Ruže je veľmi Jema pleťová voda, ktorú si rada nanášam aj na vlasy, pretože má veľmi príjemnú vôňu. Bio Ľubovníkový olej používam hlavne k lepšiemu hojeniu drobných raniek, po jeho aplikácii je pokožka tiež veľmi JEMA. S produktmi Saloos som veľmi spokojná.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, výrobky, ktoré som u vás zakúpila od firmy Saloos ( Bio Antistri , Bio Celulinie , Bio Ruže , Bio Maratónec , Bio kokosová starostlivosť Čokoláda , Celulinie sprchový gél ), sú skvelé, mám ich odskúšané a za iné by som nemenila. Kozmetiku používam dlhšiu dobu a som spokojná, výrobky mi vyhovujú ..... Máte prijateľné ceny, tak že dávam palec hore ... :-)

HORE