loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Saloos Bio Rakytníkový olej (olejový extrakt)

2016-10-17 12:54:45

Áno, ja som s rakytníkovým olejom veľmi spokojný. Som masér a používam ho k mojej práci. S olivovým olejom je dokonalý. Svaly prehrieva a lepšie regenerujú.

2016-10-14 11:52:01

So všetkými týmito produktmi som veľmi spokojná. marhuľový olej a olej z ruže používam miesto pleťových krémov a majú výrazný regeneračný účinok. rakytníkový olej som používala proti vírusovým a bakteriálnym infekciám horných ciest dýchacích a zdá sa, že sa osvedčil.

2016-09-05 15:20:02

Rakytníkový olej bol veľmi fajn - používala som ho na tvár - snažím sa obmedziť krémy.

2015-03-16 08:48:19

Už je tomu viac ako rok, čo nakupujem vo vašom internetovom obchode a vždy som spokojný. Aloe vera Premium ma milo prekvapila svojou jemnou trávnatú chuťou, takmer bez zákalu, nazval by som to skôr ušľachtilú usadeninou. Po štvorlitrové kúre som sa cítil veľmi dobre, čo sa zažívanie týka a priamo v moči bolo viditeľné okom, ako sa telo po pôsobení Aloe vera čistí. Počas dvoch týždňov sa zregulovali vyprázdňovanie stolice a tiež som mal príjemný pocit v žalúdku, niečo ako ľahké pohladenie. Rakytníkový olej bol vysoko kvalitný, firma Saloos si pre jeho predaj vybrala kvalitného a kvalifikovaného sprostredkovateľa - vás. Uvítal by som aj väčší výber v škále olejových extraktov Saloos. Tiež som u vás nedávno zakúpil Cannole - konopný olej - A ten prekonal všetky moje očakávania. Velejemný textúra, slabo oriešková vôňa, dojem, že ide o sofistikovaný produkt výborne sa vstrebávajúce. Pěstím si týmto olejom ruky a aplikujem aj vlasové olejové zábaly. Opäť aj tu oceňujem mimoriadnu kvalitu. Nechcem preháňať, ale mnou doteraz kúpený tovar akéhokoľvek druhu u vás si odo mňa, ako od koncového užívateľa, nezaslúži sebemenší výčitku. Váš internetový obchod sa mi stal dobrým výberom pri starostlivosti o moje zdravie. Nakúpil som toho od vás už viac a vždy som, zatiaľ, pripravený len chváliť a odporúčať svojim známym. Aj ceny a promptné dodávka sú vašou veľkou devízou. Pýtajte sa kedykoľvek, teší ma, že sa staráte a zaujímate o postrehy vašich spotrebiteľov.

2014-12-23 10:33:31

Ďakujem, som spokojná s oboma výrobkami - Rakytníkovým olejom a Diamond zubnou pastou .

2014-08-26 14:46:36

S produktmi Rakytník rešetliakový - 100% šťava , 100% Rakytníkový olej - kvapky a Rakytníkový olej (olejový extrakt) som bol veľmi spokojný a môžem ho všetkým ostatným len odporučiť.

2013-12-02 08:47:02

Bio Rakytníkový olej je príjemný a skutočne pomáha.

2013-11-14 10:33:25

Olej zo sibírskej jedle bielej a Rakytníkový olej používam niekoľko rokov a som maximálne spokojný. Už niekoľko rokov neviem, čo je to doktor, chrípka a podobné prakticky nepoznám.

2013-10-23 08:30:23

Chcela u vás nakupujem, mám rada prírodné produkty. Je mi 54 rokov, vo veku, kedy nastali zmeny, ktoré som v živote nemala. Suchá koža na hlave, viac mi vypadávali vlasy, kožné mi povedala, že je to mierna dermatitída, hormonálna zmena. Z Rakytníkového oleja si robím zábaly aj 2x týždenne. Ešte som si u vás kúpila Regevit , Doberajú prvý krabičku, trochu sa to zlepšilo, tak asi si objednám ešte jednu dávku. Karité rakytníkový balzam používam miesto krému. Žiadne iné krémy nepoužívam a som veľmi spokojná. Pupalkový olej užívam vnútorne. Vaše výrobky mám rada a nakupujem len u vás.

2013-08-06 06:52:55

Na otázku ohľadom spokojnosti s produktmi Koenzým Q10 s horčíkom a Rakytníkový olej odpovedám, že mi naozaj pomáhajú. Cítim sa lepšie, nepociťujem stres ani ťažkosti s kolísavým srdcovým tlakom. Podaroval som aj moju svokru, mala veľmi vysoký tlak, bola unavená a mala nezvyčajné bolesti vzhľadom k jej celoživotnému dobrému zdraviu. Aj ona sa cíti veľmi dobre a obe budeme všetky produkty naďalej používať.

HORE