loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Saloos Bio regeneračný tvárový olej - Levanduľa

2019-03-11 13:53:38

Tvárové oleja od Saloos u milujem, jazmín som skúsila prvýkrát, z počiatku ma ľahko vydesila jeho nevšedný, celkom silná exotická vôňa, ale tá vzápätí vyprchá, pleť nie je mastná, pritom pekne zvláčnená (nemám ešte vyskúšané s make-upom), teraz už je mi aróma tohto oleja dokonca príjemné aj po otvorení fľaštičky.

2016-10-18 10:05:54

Bio regeneračný pleťový olej vyhovuje mojej dosť citlivej pleti, koža je po ňom hebká a príjemne uvoľnená. Kupujem opakovane a striedam s Bio regeneračným tvárovým olejom - Granátové jablko, Ylang-ylang a Argan revital. Všetky sú perfektné, používam už minimálne dva roky miesto krémov.

2014-03-03 09:08:42

Pleťový olej Levanduľa je výborný.

2013-04-18 09:23:05

Dobrý deň, ďakujem za otázku a rada odpoviem. S ucelenou radou výrobkov Saloos levanduľa som nadmieru spokojná a je to už 2 balenia, ktoré som kúpila. Sama mám zmiešanú problematickú pleť (predtým viac, teraz už sa to zrejme vplyvom veku zlepšuje), na niektorých miestach suché šupinky, na iných mastnejšie. Predtým som používala rôzne produkty na akózní pleť, ale účinok bol vždy len dočasný. Náhodou som na nejakých diskusiách narazila na oleje a ďalšie podobné prípravky na tvár. A rozhodla som sa ich vyskúšať. Napodiv olej neupcháva póry, pleť je po ňom krásne jemná a hydratovaná, dokonca sa nové akné už netvorí (občas len pred menzes vplyvom hormónov). Používala som olej teraz cez zimu, tak uvidíme, čo to urobí v teplých dňoch. Výrobky majú príjemnú nevtieravú vôňu, ktorá upokojuje.

Odličovací olej (1. krok): najlepší odličovací prípravok aký som kedy používala. Perfektne a zotne odlíči i vodeodolné líčenie. Na pleti po odlíčení zostane mastný film, ale ten sa po čase vstrebe, najlepšie je ihneď použiť na dočistenie na to určenú vodu (2. krok), potom máte pleť jemnú a hladkú ako detskú riťku.

Pleťová voda (2. krok): tento krok používam občas priamo po odlíčení alebo pred namazaním olejom na tvár. Po odlíčení olejom dokáže dočistiť a ztonizovat jemne pleť, ktorá je potom svieža, nevysušené (aj napriek tomu, že voda má v sebe určité množstvo alkoholu). Pred použitím tvárového oleja dokáže pleť pekne zvlhčiť. Najlepšia kombinácia je nastriekať na pleť a hneď potom (ešte než zaschne) ju namazať olejom, vlaha zostane uzamknutá a pleť je potom viac hydratovaná.

Pleťový olej (3. krok): olej používam ráno aj večer. V oboch prípadoch postačí po natretí cca 10 minút než sa olej vstrebe. Ak predsa len nejaký olej zostane, stačí vziať vreckovku a jemne priložiť k pleti a olej odsať. Potom je pleť pripravená na make-up. Olej je pod make-up vhodný a narozdiel od iných výrobku nerobí s make-upom mapy na tvári. Pozorujem pozitívny vplyv na hydratáciu pleti a na akné. Na vrásky žiadne účinky nepozorujem.

Tri kroky ku kráse môžem len odporučiť. Čo by som výrobcovia odporučila a uvítala, tak rozšíriť rad napríklad o jemný peeling. Majte pekný deň a snáď Vám tieto informácie k niečomu dobré budú.

2012-10-30 00:00:00

Bio regeneračné oleje Ylang-Ylang a Levanduľa sú veľmi príjemné a pomáhajú mi s mojou dehydratovanú pleťou.

2009-11-18 14:53:57

S regeneračným tvárovým olejom Levanduľa som moc spokojná a to nielen kvôli mojej obľúbenej vôni. Aplikácia je strašne pohodlná a originálne. Stačí len malé množstvo. Pleť mám krásne jemnú. Nemám pocit mastnoty a nevstřebanosti ako u krémov. Po príchode do práce v tomto zimnom období nemám rudý tvár. Po spotrebovaní Levanduľa skúsim ďalšie oleja:-)
HORE