loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Saloos Bio Wellness exkluzívny telový a masážny olej - Argan Revital

2014-04-14 14:15:50

Produkt Alfalfa som zakúpila pre svoju sestru, ktorá trpí bolesťami kolenných kĺbov a chrbta v oblasti krčnej chrbtice. Po využívaní prvého balenia sa cíti skvele vymizli aj bolesti žalúdka. Po pauze, ktorá je potrebné, bude ďalej užívať ďalšie balenie. Je nadšená. Aromaterapeutické tablety Bonne Santé pôsobí skvele a chutia veľmi dobre. Aloe vera upokojuje prekyslený žalúdok a zmierňuje pálenie záhy. Tiež s týmto produktom mám dobrú skúsenosť. Bio Wellness exkluzívny telový a masážny olej Argan Revital je veľmi príjemný a dobre sa vstrebáva, moja starnúcu pleť sa po použití krásne zvláčni.

2013-12-18 07:37:31

Bambucké maslo s mandľovým olejom a Bio olej Argan Revital pouzivam na plet. Pulovr nebo vesta produkty som od inej znacky este nepoužívala, no nemam preco menit, pretoze s produktom som vysoko spokojna. Na plet pouzivam trojkombinaciu tychto produktov podľa potrieb a v podstate nemajú ziadne negativa, ktore by ma k nim napádali. Velmi pekne Vam Preto dakujem za sprostredkovanie! Urcite si produkty objednaní teda opakovane.

2013-11-15 07:46:31

Regeneračný olej Argan Revital je veľmi príjemný prípravok na pleť, hydratuje a krásne povzbudí regeneračné procesy v noci. Odporúčam, je hypoalergénny a pleť zanechá hebkú a vláčnu už po prvom použití. Tiež som zaznamenala rýchlejší proces hojenia drobných raniek na koži.

HORE