loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Herb Pharma Contourceutical - biotechnologická emulzia na formovanie krku a tváre 50 ml

2016-08-22 09:12:51

Zo svojej skúsenosti môžem povedať, že produkt Contourceutical používam niekoľko rokov na ošetrenie pleti pod bradou a kontúry čeľuste. Myslím, že emulzia spĺňa svoj účel. Po celý čas používania sa pokožka javí bez zmien k horšiemu.

2012-10-30 00:00:00

Contourceutical používam na celú tvár a krk, pleť je jemná, žiarivá, bez zväčšených pórov, na ktoré som trpela. Som veľmi spokojná aj čo sa ceny týka.

2012-10-30 00:00:00

S výrobkami Contourceutical a Botoceutical na opuchy a vačky pod očami som spokojná, ale je potrebné, aplikovať ich dlhšiu dobu, dvojitá brada mizne, gél okolo očí je najúčinnejší prípravok, ktorý som kedy používala. Je mi už 66 rokov, prípravky používam už dlhšiu dobu. Predtým som si ich kupovala v lekárni, teraz vo vašom obchode. Odporúčam.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, reagujem na váš dotaz ohľadom prípravkov, ktoré som u vás zakúpila - Lipoceutical, Contourceutical a Botoceutical sérum proti vráskam. Pretože tieto prípravky a ďalšie ako napr. Colagenceucal, Botoceutical anti-eye-bag a Botoceutical Gold kupujem už dlhšiu dobu, predtým prostredníctvom lekárne, neskôr pochopiteľne z dôvodov lacnejšieho nákupu od vás. Všetky tieto prípravky absolútne spĺňajú uvedené účinky a sú porovnateľné s prípravkami Imedeen. Konkrétne váš Contourceutical je absolútne bezkonkurenčný, po tom čo som schudla o päť kíl, čo je pre mňa ideálna váha som potrebovala vyrysovať kontúry dolnej čeľuste a podbradí, výsledok sa dostavil v priebehu dvoch až troch týždňov a stále ho užívam pre spevnenie týchto častí tváre. Dúfam, že vás moje skúsenosti s používaním Vašich prípravkov obohatí o informácie pre pomoc ďalším ženám. Som stále vašim zákazníkom.

2010-02-18 11:52:03

Som spokojná, druhá brada mizne.
HORE