loading

Recenze Doporučená kombinace produktů Na Imunitu - Cordyceps Premium + Regevit + Peralgin

Kód produktu: zDK0057

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Užívam Cordyceps od začiatku roka s menšou prestávkou do teraz. Prvých 14 dní sa nič nedialo, ale potom som sa začal cítiť lepšie, bolo to celkom skokom. Teraz sa cítim dobre, chrípky okolo mňa len preleteli, v marci som prekonal ťažkú ​​operáciu a rekonvalescencia prebiehala veľmi dobre bez akýchkoľvek komplikácií. Určite môžem odporučiť.

 • S produktom Regevit som spokojná, účinky stavikrvy som cítila hneď po prvom podaní. Síce nie som až toľko citlivá osoba, ale aj tak cítim viac energie aj zlepšenie psychického stavu.

 • S produktmi Cordyceps Premium a Reishi som spokojná, nakupujem je pravidelne. Cordyceps používam k doliečenie zápalu v tele a celkom s úspechom. Reishi mi pomáha posilňovať imunitu a dodáva energiu. Tieto produkty mi pomohli hlavne od bolestí reuma, v súčasnej dobe som bez ťažkostí. Cordyceps mi navyše celkovo upokojuje organizmus a skvalitnil mi spánok. Posilňuje správnu funkciu obličiek.

 • Prípravok Cordyceps Premium som kúpila pre svojho jedenásťročného psíka, ktorý bol po operácii ucha, z ktorého mu bol vyoperovaný rakovinový nádor. Po užívaní Cordycepsu sa jeho celkový stav rapídne zlepšil. Je aktívny, má veľa energie a veľkú chuť do jedla. Celkovo by som povedala. že ho postavil na nôžky.

 • Cordyceps mi pomohol zbaviť sa bolesti všetkých kĺbov, pred tromi rokmi som mala ísť na operáciu pravého kolena -meniskus, aj to cordyceps zvládol, som bez bolesti.

 • Regevit mi pomáha zbaviť sa antidepresív, bez vedľajších účinkov, beriem už 3 mesiace.

 • S cordyceps som spokojný, mám už 16 rokov silne poškodenú transplantovanú obličku.

 • cordycepsu a ženšenu , Vďačím za to, že mi dodáva energiu chuť do života a silu sa popasovať s rakovinou. S cordycepsu sa cítim psychicky a fyzicky ako v rokoch pred chorobou.

 • Roky bojujem s candidou a hľadám proti nej stále nové a nové stratégie. Cordyceps ma milo prekvapil. Zabral okamžite ako ešte žiadny iný prostriedok do tej doby, teda upravil mi funkciu čriev, a dodal energiu, čistí mi poťah z jazyka i krku. Dozvedela som sa o ňom od známej, ktorá sa zaoberá čínskou medicínou Tiens. Tí však majú prípravky veľmi predražené, preto som skúsila cordyceps od vás.

 • Cordyceps premium 90 používam k zotaveniu svojho 89 ročného otca. Funguje to! Zlepšila sa najmä psychika, mal už začínajúce demenciu. Je teraz vitálnejší.

 • Užívam Regevit asi 2 mesiace a musím povedať, že som veľmi spokojná. Podľa lekára celostnej medicíny MUDr Šafránka som začala veľkými dávkami, asi mesiac som brala 3x denne po 5 kapsulách. Dnes mi stačí 2x denne 3 kapsule a účinok je rovnaký. Cítim viac energie a na psychiku pôsobí blahodarne, aj cez veľký stres (vážna choroba blízkeho človeka) môžem lepšie fungovať a zvládať náročnejšie situácie ako v minulosti.

 • S cordycepsu sme spokojní. Funguje veľmi dobre.

 • Regevit užívam na odporúčanie lekára z celostnej medicíny, s ktorým som riešila svoje psychické problémy - stavy depresie. Užívam ako Regevit, tak i antidepresívum, ktoré som tiež na odporúčanie nemala vysádzať. Cítim sa dobre. Stavy, ktoré sprevádzali depresiu pominuli. Do akej miery mám výsledok pričítať Regevitu, sama neviem. Pre mňa je dôležité, že je mi dobre.

 • Cordyceps som si objednala na odporúčanie kamarátky. Teraz doberajú tretie balenie a zaznamenávam viac energie aj zmiernenie kožných problémov. Ale musím podotknúť, že som celkovo upravila životosprávu.

 • Objednaný tovar - Fytominerál a Regevit som mala pre moju známu a druhé balenie bolo pre jej príbuznú. Moje známej boli pani doktorkou predpísané lieky na štítnu žľazu a že sa ich už nezbaví. Vedela som o týchto stránkach a povedala jej o tom a ponúkla, že pošleme nález od pani doktorky doktorovi Šafránkovi, aby jej poradil. Pán doktor odporučil, ako postupovať a čo si kúpiť. Na všetky výrobky naraz nemala peniaze, tak som jej poradila tieto dva, a neskôr ďalšie. Poslúchla ma a urobili sme objednávku. Po čase išla na kontrolu k doktorke. Výsledky ukázali, že predpísané lieky nemusia brať a povedala, že to bol nejaký zápal a dala jej ďalší termín kontroly. Pani sa cíti veľmi dobre a objednala si ešte jednou to isté pre istotu, že to ešte doužívať a ani nebolo treba objednávať tie ostatné prípravky. Jej príbuzná mala rovnaké problémy a tak povedala, že to tiež skúsi užívať a uvidíme. Podľa môjho názoru to sú kvalitné a účinné výrobky, ďakujem !!!!!!!

 • objednávku produktov Cordyceps Premium , pH Minerals na odkyslenie organizmu a Fytominerál som urobil na odporúčanie vášho konzultanta MUDr. Šafránka na podporu liečby osteoporózy na doplnenie najmä vápnika. Po mesačnom užívaní môj krvný obraz vykazoval nadmerné množstvo K. Ja sa pocitovo cítim dobre a lepšie ako predtým. Znížil som odporúčané dávkovanie vašich prípravkov. Z liekov odporúčaných klasickými lekári mimo Vigantolu nič neberiem.

 • S produktmi Cordyceps Premium , Joalis Bambi laryngu a Joalis Fluorex som spokojná, nie som už toľko unavená a aj bolesti podbrušku sú menšie. Dcéra má viac energie a lepšiu chut k jedlu a rýchlejšie sa uzdravila pri zápale dýchacích ciest. Som veľmi rada, že som našla tieto produkty a budem pokračovať v ich užívaní.

 • S Regevitem som veľmi spokojná, čo dokladá aj to, že ho užívam s prestávkami rok, kedy sa u mne prejavili po ťažkej operácii chrbtice psychické problémy. S pomocou Regevitu som vysadila antidepresíva a dnes beriem len 2 ráno a je to dostačujúce. Cítim sa vyrovnane a mám silu k cvičeniu a tým zlepšenie pohybu. Vždy som si ho objednávala cez lekáreň, váš obchod som využila prvýkrát. Všetkým ho odporúčam.

 • Regevit používam 2x denne a som spokojná, cítim sa celkovo lepšie. ES BIO kokosový olej používam ako na pleť, tak na vyprážanie. Občas aj na Sucé konce svojich vlasov, môžem len odporučiť. Iste si zase u vás oboje objednám.

 • Vďaka kombinácii produktov Cordyceps Premium a koloidné minerály som zatiaľ ustála všetka prechladnutia a choroby kolegov bez ťažkostí. Občas som len kýchl, ale choroba ako taká sa nedostavila. Takže za mňa za číslo 1.

Dopravné už od 1,90 €x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni