Pri nákupu produktu B17 Apricarc s marhul'ovým olejom doprava ZADARMO na celý váš nákup. Akce platí do 25.2.2018

loading

Recenze Doporučená kombinace produktů Na Imunitu - Cordyceps Premium + Regevit + Peralgin

Kód produktu: zDK0057

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Cordyceps Premium kupujem pre manžela. Má po onkologickej liečbe. Cordyceps berie tretím rokom a cíti sa dobre. Dokonca sa mu vyhýbajú chrípky a virózy. S výrobkom sme veľmi spokojní.

 • Regevit užívam dlhodobo, udržuje ma v psychickej pohode a dodáva energiu.

 • Som pacientka na onkológii, teraz už v regresii. V lete som si našla na krku malé dve hrčky, na sonu sa zistilo, že to nie je nič zhubného. Napriek tomu som dochádzala mesiac čo mesiac na kontroly. Po tretie kontrole ma už strašili s operáciou a v tú dobu som našla článok o lymfatických uzlinách, kde pán opisuje doplnky stravy Regevit s Cordyceps. Po používaní celého mesiaca som išla znovu na kontrolu a nič tam nebolo. Do ďalšieho mesiaca som mala plánovanú kontrolu na CTP a vyšetrenie bolo negatívne.

 • S výrobkom Cordyceps Premium som spokojný. To k čomu som ho potreboval, tak spĺňa moje požiadavky. Som onkologicky chorý a cordyceps mi pomáha. Mám viac energie a myslím si, že aj výsledky sú dobré. A potláča chuť na alkohol. Nie, že by som bol na ňom závislý, ale ani teraz o sviatkoch som nemal potrebu konzumácie.

 • S produktom Regevit som bol veľmi spokojný. Počas užívania som sa cítil veľmi svieži a energický. Nástup bol pozvoľný, ale dlho trvajúce oproti bežným stimulantov typu káva, čaj atď. A prišlo mi, že nemá vedľajšie účinky a nemal som problémy zaspať. Pociťoval som na sebe viac síl i pri športovaní. Regevit som užíval asi dva mesiace a neprišlo mi, že by sa učinky nejako menili tým, ako si naň telo zvyká a nemusel som nijako navyšovať dávky. Čo sa psychiky týka, tak som sa cítil lepšie aj po tejto stránke, ale nedokážem posúdiť, aké má účinky na myseľ nezávisle, pretože keď som sa cítil lepšie fyzicky, tak lepšie aj po tej duševnej stránke.

 • Cordyceps Premium som si kúpila na odporúčanie priateľky a som s ním veľmi spokojná. Produkt mi výrazne navýšil energiu a cítim sa po ňom veľmi dobre, užíva ho aj môj manžel a osemnásťročný syn, obom robí tiež veľmi dobre. Aj do budúcnosti počítame s jeho užívaním.

 • Cordyceps užívam priebežne viac ako rok a veľmi sa mi za tú dobu zlepšila imunita aj celkovo sa cítim lepšie, takže môžem len odporučiť.

 • Užívam Cordyceps od začiatku roka s menšou prestávkou do teraz. Prvých 14 dní sa nič nedialo, ale potom som sa začal cítiť lepšie, bolo to celkom skokom. Teraz sa cítim dobre, chrípky okolo mňa len preleteli, v marci som prekonal ťažkú ​​operáciu a rekonvalescencia prebiehala veľmi dobre bez akýchkoľvek komplikácií. Určite môžem odporučiť.

 • S produktom Regevit som spokojná, účinky stavikrvy som cítila hneď po prvom podaní. Síce nie som až toľko citlivá osoba, ale aj tak cítim viac energie aj zlepšenie psychického stavu.

 • S produktmi Cordyceps Premium a Reishi som spokojná, nakupujem je pravidelne. Cordyceps používam k doliečenie zápalu v tele a celkom s úspechom. Reishi mi pomáha posilňovať imunitu a dodáva energiu. Tieto produkty mi pomohli hlavne od bolestí reuma, v súčasnej dobe som bez ťažkostí. Cordyceps mi navyše celkovo upokojuje organizmus a skvalitnil mi spánok. Posilňuje správnu funkciu obličiek.

 • Prípravok Cordyceps Premium som kúpila pre svojho jedenásťročného psíka, ktorý bol po operácii ucha, z ktorého mu bol vyoperovaný rakovinový nádor. Po užívaní Cordycepsu sa jeho celkový stav rapídne zlepšil. Je aktívny, má veľa energie a veľkú chuť do jedla. Celkovo by som povedala. že ho postavil na nôžky.

 • Cordyceps mi pomohol zbaviť sa bolesti všetkých kĺbov, pred tromi rokmi som mala ísť na operáciu pravého kolena -meniskus, aj to cordyceps zvládol, som bez bolesti.

 • Regevit mi pomáha zbaviť sa antidepresív, bez vedľajších účinkov, beriem už 3 mesiace.

 • S cordyceps som spokojný, mám už 16 rokov silne poškodenú transplantovanú obličku.

 • cordycepsu a ženšenu , Vďačím za to, že mi dodáva energiu chuť do života a silu sa popasovať s rakovinou. S cordycepsu sa cítim psychicky a fyzicky ako v rokoch pred chorobou.

 • Roky bojujem s candidou a hľadám proti nej stále nové a nové stratégie. Cordyceps ma milo prekvapil. Zabral okamžite ako ešte žiadny iný prostriedok do tej doby, teda upravil mi funkciu čriev, a dodal energiu, čistí mi poťah z jazyka i krku. Dozvedela som sa o ňom od známej, ktorá sa zaoberá čínskou medicínou Tiens. Tí však majú prípravky veľmi predražené, preto som skúsila cordyceps od vás.

 • Cordyceps premium 90 používam k zotaveniu svojho 89 ročného otca. Funguje to! Zlepšila sa najmä psychika, mal už začínajúce demenciu. Je teraz vitálnejší.

 • Užívam Regevit asi 2 mesiace a musím povedať, že som veľmi spokojná. Podľa lekára celostnej medicíny MUDr Šafránka som začala veľkými dávkami, asi mesiac som brala 3x denne po 5 kapsulách. Dnes mi stačí 2x denne 3 kapsule a účinok je rovnaký. Cítim viac energie a na psychiku pôsobí blahodarne, aj cez veľký stres (vážna choroba blízkeho človeka) môžem lepšie fungovať a zvládať náročnejšie situácie ako v minulosti.

 • S cordycepsu sme spokojní. Funguje veľmi dobre.

 • Regevit užívam na odporúčanie lekára z celostnej medicíny, s ktorým som riešila svoje psychické problémy - stavy depresie. Užívam ako Regevit, tak i antidepresívum, ktoré som tiež na odporúčanie nemala vysádzať. Cítim sa dobre. Stavy, ktoré sprevádzali depresiu pominuli. Do akej miery mám výsledok pričítať Regevitu, sama neviem. Pre mňa je dôležité, že je mi dobre.

Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni