Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Dědek Kořenář Dubové kvapky RK 200 ml

2009-11-18 14:53:58

Dubové kvapky sú vynikajúce, avšak cena je skutočne neúmerne vysoká. Používam je nezriedené k miestnej dezinfekcii - občas trpím herpesom - ak dezinfekciu rôznych drobným poranení či po odstránení Uhrík a pod. Zriedený na dezinfekciu napr. po holení v oblasti genitálií, kde mi (a mojej priateľke) nezaberalo nič a vždy sa po holení urobili červené svrbivé pupienky. Navyše kvapky (zriedenej) používam na potieranie miest, kde sa mi v zime robili fliačky suché svrbivé kože (miesto potom ošetrím bórovou masťou). Jednalo sa o nejaké plesňové ochorenie, ktoré sa cez celkovú opakovanú liečbu objavovalo vždy na konci zimy a liečil som ich rôznymi masťami s obsahom kortikoidov - teraz som nemusel kortikoidy použiť vôbec! Preventívne potom potierame miesta medzi prstami na nohách a nechty (resp. kožu okolo) - tiež proti plesni. Za zimu som však spotreboval 2 fľaštičky a to pri ich cene nie je málo.

2009-11-18 14:53:58

Dubové kvapky som rozdal dvom dcéram (28 a 30 rokov), ktoré je hneď použili proti bolenie hrdla. Bolesť v krku potlačili počas pol dňa. Staršia dcéra používa úspešne ako prevenciu proti nádche u svojho syna (1 a 1/2 roka) kvapky riedené 1: 4 do krku a do uší. Z nádchy sa často u neho vyvinula laringitida a tiež došlo k pichanie uší. Teraz už cez mesiac nič! Ja som odstránil bolesť v hrdle počas 1/2 hodiny !!! kvapnutím 10 kvapiek nezriedených DK na koreň jazyka a to 2x. S rôznymi prípravkami is veľkou reklamou v televízii mám skúsenosť, že ma bolelo v krku minimálne 3 dni (niekedy aj cez týždeň). S DK som spokojný a veľmi ma prekvapil účinok prírodných látok, ktoré som doteraz podceňoval.

2009-11-18 14:53:58

Dobrý deň, odpovedám na Váš dotaz na Dubové kvapky RK. Vzhľadom k tomu, že sme po necelých dvoch týždňoch objednávali ďalšie balenie, je iste evidentné, že sme s vypočutým produktom spokojní. Manžel mal akútny problém s hemoroidmi a sedacie kúpeľ z Dubových kvapiek mu robila nesmierne dobre a ťažkosti veľmi rýchlo ustúpili. Ja som Dubové kvapky užívala ako kloktadlo a musím povedať, že nejakému škrabanie v krku alebo opuchnutým ďasnám tento produkt nedá vôbec žiadnu šancu. Všetky ťažkosti veľmi rýchlo ustúpili. Vzhľadom k postupujúcemu jari a zvyšujúcim sa teplotám je možné, že použijeme Dubové kvapky RK na ďalšie ťažkosti. Som alergická na bodnutie hmyzu a v komentároch som vyčítala, že aj na tento problém môžu Dubové kvapky pomôcť. Dúfam, že výsledok bude rovnako pozitívny ako v predchádzajúcich prípadoch použitia.

dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd