Princípy ochrany súkromia na Prezdravie.sk

prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vašeho chovania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte tiež s využívaním cookies a predaním údajov o chovaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach

2 mesiace na vrátenie
Zákaznícky servis  [email protected] | +421 220 512 509
Menu

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Finclub Fin Cardumis 50 ml

2009-11-18 14:53:57

Yccu už užívam poctivo jeden a pol mesiaca vrátane Cardumax. Pri rozbore krvi som docielila hranicu cholesterolu na normál. Zatiaľ som veľmi spokojná.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý deň, rada sa podelím o svoje skúsenosti s produktmi. Cardumax užíva môj zať, má chorá pečeň ai pani doktorka mu kvapky plne schválila. O Baktevir som už písala mnohokrát, to je proste prírodný zázrak. My ho používame celá rodina aj deti a nedáme na neho dopustiť. Naučili sme sa ho užívať, takže stačí než začne obdobie chrípok tak začať skôr robiť prevenciu, už si zvlášť deti berú Baktevir a stále užívajú taky chlorely, to im tak pomáha, že ak majú nádchu tak slabší priebeh, ale väčšinou to ustojí bez choroby. My dospeláci ho užívame tiež, ja som využívala vtedy 3 balenia, potom kôru Symbi vrátane Chlorela a môžem povedať, že 2 roky som nemala ani nádchu. Proste to naozaj Ustojím a keď cítim, že by predsa len by som mohla omarodit, hneď nasadím Baktevir a verte, že už na druhý deň mi všetko prejde takže choroba vôbec neprepukne. No plne každému odporúčam, ale chce to pridať aj očistu čreva. Aspoň zo začiatku. A ďalšia čo chválim je detoxikačný balíček gynekologický - objednala som si ho a využívala, mala som 10rokov problémy s krčku maternice stále som bola pod kontrolou, nakoniec mi robili aj konizácii, už som si nevedela rady, chodím každý 3 mesiace na kontroly a odbery, niekedy aj biopsiu mi robia, a tak už som bola zúfalá a tak som si začala hľadať po skúsenosti s Baktevir nejaký prípravok a našla som tento balíček. Ľudí stal sa opäť zázrak, po využívaní mi akurát vyšla kontrola a odbery cytológie, potom som bola na mamografe prsiach a nakoniec na sono prsníkov, mávala som tam malé cysty. Po využívaní balíčku mám všetko bez problému všetko v pořádku.samozřejmě v mojom veku 50 rokov je nutná kontrola, ale nič iné som neužívala a po 10rokov sa mi to naozaj zlepšilo, beriem to za úspech. Je odporúčané 1 za rok si urobiť detoxikáciu, tak na to myslím a určite si ju zase na jeseň objednám. Tiež plne odporúčam všetkým. Vďaka za rýchle vždy vybavenie a vďaka za prípravky ktorej jou naozaj účinné.

2009-11-18 14:53:57

Dobrý deň, odpovedám na vašu požiadavku, zakúpili sme výrobky Cardumax a Sanogel. Cardumax - po užívaní pozorovalo celkové zlepšenie zdrav. stave, bolo kombinované s čajmi na regeneráciu pečene. Sanogel - po štrnásťdennom užívaní sa neprejavila žiadna zmena, ani po dlhšej dobe. Prípravok Cardumax užívala iná osoba a prípravok Sanogel užívali dve osoby a hodnotenia rovnaké.
dni
:
hodiny
:
minút
:
sekúnd