Pri nákupu produktov Betaglukan Forte a Betaglukan IMU doprava ZDARMA na celý váš nákup. Akce platí do 18.2.2018.

loading

Recenze Finclub Fin Fosfosercaps 90 kapslí

Kód produktu: z43351

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

  • Fin Fosfosercaps dávam môjmu 2,5letému synovi, ktorý trpí oneskoreným psychomotorickým vývojom s poruchou autistického spektra, siedmy deň a výsledky užasné !!! Je všímavejší a používa očný kontakt. Vrelo odporúčam!

  • S tabletami Fosfosercaps som mala nečakane výborné skúsenosti. Odporučila mi je kamarátka, keď som hľadala nejaký podporný prostriedok pri učení na štátnice. Pred užívaním som bola veľmi v strese a pri užívaní som zažívala až neskutočný kľud a cítila som sa veľmi dobre. Prípravok som už odporučila svojim známym.

  • Dobrý deň, Fin Fosfosercaps užíva môj syn, ktorý má diagnózu detskej mozgovej obrny, užívame ho už 3. rokom a sme s ním veľmi spokojní. V momente, kedy ho vysadíme je vidieť, že syn si nemôže na niektoré veci spomenúť a zdá sa mi aj menej aktívny. Keď užívame Fosfosercaps nemáme žiadny problém s mechanickou pamäťou as aktívnym učením. Učivo, ktoré sa má naučiť vyložene z pamäte, ako násobilka, vybrané slová, básnička atď. mu idú veľmi dobre.

  • Fosfoser memory užíva syn s ťažkou poruchou vývinu reči a zdá sa, že mu veľmi pomáha. Je vnímavejší, celkovo šikovnejší, snaží sa viac komunikovať.

  • Zakúpila som pre svojho syna poze Fosfoser memory. Syn je po ťažkej havárii, má porušenú krátkodobú pamäť. Doplnok stravy Fosfoser memory pôsobí na jeho psychiku samozrejme dobre. Pamäť sa tiež mierne lepší.

Dopravné už od 1,90 €,
nad 50,00 € ZADARMO
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni