loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Energy Flavocel 150 tbl.

2012-12-17 12:49:03

Dobrý deň, s produktmi som spokojná, ale zatiaľ ich používam krátko. Bio čaj Ibištek je veľmi chutný a Flavocel je navyše osviežujúci. Oba prípravky mi pomohli stabilizovať vyšší krvný tlak po nástupe chladného počasia. Na tlak mám predpísaný Tritace 2,5 mg, ale tlak sa mi príchodom jesene rozkolísal, čo bolo nepríjemné - ale podľa lekárky normálne a mala som počkať. Spomenula som si na ibištekový čaj, ktorý mi už v minulosti pomohol a objednala Vaše produkty - problém je vyriešený. Ibištekový čaj by som uvítala aj v sypané forme. Mumio a Mačací pazúr som objednala prvýkrát a asi fungujú, cítim sa celkovo lepšie a menej unavená, aj chronické problémy s kĺbmi sa zdajú byť lepšia. Mačací pazúr som objednala znova a Mumio vo forme Gold chcem vyskúšať, aby som vedela, ktorému prípravku mám dať prednosť.

2012-11-30 13:24:52

Dobrý deň, s výrobkami som veľmi spokojná. Paranit sprej funguje hneď na prvýkrát, ale nechávam ho v zábale cez noc. A ešte radšej raz podľa odporúčania po niekoľkých dňoch opakujem. U Flavocelu si cením prírodné zložky a vstrebateľnosti.

2009-11-01 00:00:00

Dobrý deň, na vašu otázku oznamujem nasledovné. Novi vita - šťavu z plodov Noni som si objednala predovšetkým na zníženie vyššieho tlaku. Šťavu som už využila, ale nepocítila som, že by tlak nejako viditeľne klesol, zato môžem povedať, že pôsobí veľmi priaznivo na zažívanie a pravidelné vylučovanie. Suma Extra kapsule užívam nepravidelne, som trochu lajdák, ale môžem potvrdiť, že vylepšuje hormonálny systém. Zrejme si ho objednám opäť. Flavocel som si tiež objednala na zníženie zvýšeného tlaku, bohužiaľ ani tento produkt, mne v tomto smere neuspokojil, ale môžem povedať, že pozitívne pôsobí na bradavice. Je očividné, že bradavice sa vysušuje a určite zmizne, takže si tento produkt objednám na bradavicu, keď už začal na ňu účinkovať, aby som jej úplne odstaranila. Alfaalfa 600 mg je dobrý produkt, pôsobí naozaj tak, ako je uvedené. Ten mne nesklamal.

2009-11-18 14:53:57

Flavocel - s vitamínovým preparátom Flavocel som veľmi spokojná, užívanie už druhé balenie. Prvé balenie som objednávala pre dcéru, ktorá mala bradavičky vírusového pôvodu a vďaka Flavocelu sa jej začali vysúšať až zmizli úplne. Toto druhé balenie som objednala pre syna, ktorý má momentálne s Rokfortskej rovnaký problém a aj v tomto prípade Flavocel nesklamal. Na posilnenie imunitného systému vrelo dpoporučuji. S ostatnými prípravkami som tiež spokojná.
HORE