loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
RTJ group Greposept - ústny sprej 25 ml

2016-09-27 09:47:22

S Ústne sprchou Yenox som spokojná, vyhovuje mi. GrepoSept - ústny sprej je tiež dobrý.

2016-09-05 14:59:53

S GrepoSept ústnym sprejom veľká spokojnosť (účinok som ani nečakala), naozaj robí dobre na boľavý krk.

2015-02-12 13:38:52

S produktom Sarapis Soja som spokojná, návaly horúčavy sú menej časté a oveľa miernejší. Prípravok Regevit je výborný, užívam ho dlhodobo. GrepoSept je výborný na afty a škrabanie v krku.

2014-12-11 12:01:35

GrepoSept - ústny sprej nemá moc príjemnú chuť, ale myslím, že pomohol s potlačením streptokoka v hrdle. Po ďalšom výteru už nebol zistený. Ako ďalší doplnok v boji proti tomuto bacily sme používali Citrovital kvapky . Túto zimu sme sa zatiaľ obišli v celej rodine bez ATB. Používam grapefruitového kvapky preventívne naďalej.

2014-12-11 11:48:42

Produkt Grepofit je výborný v zimnom období na podporu imunity a ak už vás nejaký bacil premôže, zvýšite na 2-3 dni dávkovanie a buď sa choroba nerozvinie vôbec alebo ju aspoň veľa zmiernite. Za nás výborný. Produkt GrepoSept - ústny sprej má príjemnú chuť, je to prvá pomoc do kabelky pri nepríjemných pocitoch v ústach a krku. Na také to mierne virózové škrabanie v krku ideálne. Jazvecov masť je skvelé mazanie na priedušky, krk, pľúca pri prechladnutí, kašli. Krásne uvoľňuje hlieny, pretiahne upchatý nos. Dcéra na neho nemá kožné alergickú reakciu, takže tiež plus. Audiron sú skvelé kvapky pri ochoreniach horných ciest dýchacích, boľavom ušku. Nedávno som si pri čistení ucha vatovou tyčinkou ucho podráždila, na ORL nič vidieť na ošetrenie nebolo, ale nepríjemné pocity pretrvávali. Tak som po dva dni ucho utierala kvapkami a na noc si po 1 kvapke kaplnka. Do troch dní som už o boľavom uchu nevedela. Uľavil chvíľu po aplikácii. Máme doma ako prvá pomoc pri bolení ušká od nádchy.

2014-09-10 08:21:54

Oba produkty sú v mojom prípade 100% zásah. GrepoSept - ústny sprej - Prakticky nepretržite som trpela na afty, občas sa riešili aj antibiotikami. Hneď prvý sprej absolútny úspech, momentálne neviem, čo to aftov je! Šťava z Aloe - užívam už dlhodobejšie, podľa návodu pijem ráno na lačno a okrem toho, že sa cítim skvele (skôr som bývala unavenejší), mám aj žalúdok tak nejako viac v pohode a (ale to len môj osobný dojem) pevnejšie nechty a kvalitnejšie vlasy. Rovnakú šťavu používam aj večer ako pleťovú vodu a pleť mám ďaleko čistejšie a vypnutejšia. Takže za mňa 1 * pre oboje. Ďakujem za váš záujem, určite si znovu objednám.

2014-09-02 07:56:59

Goji Kustovnicu čínsku používam do musli, ktoré si sama vyrábam. Kelp je pre mňa zdrojom prirodzeného jódu. Začala sa mi robiť struma, tak som si objednala Kelp a veľa to pomohlo. Immunity Star používa celá má rodina a priatelia pri prechladnutí a ako prevenciu na posilnenie imunity. GrepoSept - ústny sprej som kúpila dcére, ako prvá pomoc pri bolestiach v krku. Lis na ovocie a zeleninu Juicer využívam denne, som s ním spokojná, veľmi jednoducho sa udržiava. Som lakto-ovo vegetariánka a B-komplex s pivovarskými kvasnicami Premium používam na doplnenie týchto vitamínov.

2014-06-26 09:02:01

Cordyceps Premium , Graviola anona a Ženšen kórejský som u vás kúpila pre onkologicky chorú švagrinú a mamičku. Obe sa cíti lepšie a produkty budem naďalej kupovať. Oregano Star som objednala misto Fin Candicaps , Ktorý v tom čase nebol okamžite dostupný. S oboma produktmi sme spokojní. Zatiaľ sme neboli chorí, len občas ľahká nádcha. Je to určite aj zásluha GrepoSept - ústneho spreja , Akonáhle máme nepríjemný pocit v hrdle, stačí párkrát streknúť a je zase dobre. Takto sa liečime celá rodina. Dcéra užíva už 3. balenie PROIMUN Forte a zatiaľ sa drží, nie je chorá. Som rada za tieto prírodné produkty.

2014-01-17 08:51:08

GrepoSept ústny sprej odporúčam.

2013-04-22 08:08:28

Aloe vera som si kúpil už po druhej, pomáha mi proti bolesti kolenných kĺbov a podporuje obličky a pečeň, všetko za prijateľnú cenný. Ústna sprej GrepoSept je tiež výborný. Všetkým vrelo odporúčam.
HORE