loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Country Life Jablčná vláknina 250 g

2016-08-25 08:32:18

Jablčnú vlákninu ním dvakrát denne. Pri odbere krvi mi lekár zistil vysoký cholesterol. Nasadil lieky a po necelom pol roku som mala veľký problém sa svalama. Po ďalšej mesačnej kontrole mi namerali vysoké hodnoty kreatínkinázy. Prestala som lieky znižujúce cholesterol brať úplne a prešla na zdravšie jedlo a tiež na jablčnú vlákninu. Pohybu mám viac než dosť. Každý deň prejdem minimálne 10 tisíc krokov. Po dvoch mesiacoch hodnota cholesterolu klesla z 9,3 na 7,6 bez akéhokoľvek lieku. Keď som doktorovi povedala, že žiadne lieky neužívam, povedal mi, že je to skvelé, za tak krátku dobu taký výsledok. Všetkým jablčnú vlákninu odporúčam a určite opäť objednám.

2014-10-10 12:32:41

Produkt LKVB6 90 tbl. mi veľmi pomohol po aplikácii rádiojódu na zvýšenú funkciu štítnej žľazy. Pomohol mi udržať váhu, lebo po zákroku som začala rapídne naberať. Vďaka Jabloňovému octu som váhu udržala. Taktiež osviežuje pamäťový problém a úspešne zaháňa pocit únavy. Teraz som sa rozhodla, opäť kúru zopakovať. Takže vám ďakujem, tento produkt mi veľa pomáha.

2014-10-08 08:00:05

S produktom Jablková vláknina som veľmi spokojný, užíva ho celá má rodina. Bývam v Chomutove a po celom meste v lekárňach nikde tento produkt nie je k zohnaniu. Som teda rád, že u vás je.

2014-07-29 09:38:14

S Jablčnú vlákninou som bola veľmi spokojná, plne ma zasýtili a už som nemala chuť na zbytočné jedlo. Vďaka Panthenolu 40 mg Forte mám pevnejšie nechty a Beta karotén používam preto, že žijem na Sicílii. Neustále som vystavená silnému slnku a ani raz som sa nespálila. Donna Hair Forte je najlepší doplnok, aký som kedy vyzkoušla. O veľa mi povyrástli vlasy a sú pevné a silné. FitMe Slim & Sun je dobrý na pekné opálenie. Kombinujem s Beta karoténom, tak úplne presne neviem, ktorý je lepší a funguje lepšie.

HORE