loading

Recenzie, diskusie a skúsenosti:
Klas LKVB6 90 tbl.

2014-01-22 09:01:39

LKVB6 podporuje pravidelné vyprázdňovanie, pomaly odstraňuje únavu. Snáď to bude mať priaznivý vplyv aj na chudnutie a odstránenie bolesti kĺbov. Od minulého leta užívam lactobacily po antibiotikách a zistila som, že sa mi veľmi upravilo vyprázdňovanie, ktoré je po mnohých rokoch, keď nefungovalo vždy ako má, zrazu úplne pravidelné. Preto som si chcela kúpiť ďalšie a pozerala som sa na nete, aké možnosti ďalších lactobacilov sa ponúkajú a pritom som náhodou natrafila na LKVB6. Prečítala som si všetko o prípravku a tiež názory iných používateľov a veľmi ma to oslovilo aj pre iné, kladné účinky. Potrebovala by som Troha schudnúť, mám problémy s boľavým kĺbmi, beriem antidepresíva a som stále veľmi unavená. Začala som užívať prvé balenie a beriem ho zatiaľ druhý týždeň a musím povedať, že som zaznamenala menšie stratu únavy a hlavne dokážem ráno vstať skôr z postele, čo mi do teraz nešlo, stále by som len spala. Vyprázdňovanie je úplne pravidelné a udržiava sa aj cez vysadení lactobacilov, čo veľmi oceňujem, nafúknuté brucho poľavuje čoraz viac. Zatiaľ neviem povedať, či budem chudnúť, je to ešte moc skoro, ale všimla som si, že už asi štvrtý deň nemám také chute na jedlo a snívam menšie porcie, viac sa do mňa jednoducho nevlezie. Kĺby zatiaľ bolí ďalej, ale to je dlhoročná záležitosť, tak nemôžem chcieť zázraky za týždeň. Začala som brať jednu tabletu obdeň podľa odporúčania na obale, ale zaráža ma, že tu veľa ľudí píše, že berie oveľa vyššie dávky a sú spokojní, tak rozmýšľam, že začnem brať každý deň jednu ráno pred raňajkami a uvidím, ako to pôjde ďalej. Určite vyberiem balenie a myslím, že zakúpim časom ďalšie. Inak pravidelne cvičím, vyhýbam sa pokiaľ možno sladkému a tučnému jedlu a chodím pešo, ako to len ide. Chcela by som LKVB6 odporučiť aj mojej mame, ktorú trápi ekzém a opuchy nôh a zvýšený cholesterol. Tak uvidím, či jej to pomôže aspoň v niečom. Pre túto chvíľu mám len dobré pocity, snáď vydrží aj naďalej.

2014-01-20 09:07:11

LKVB6 upravuje črevnú priechodnosť, na zahodenie nie je ani to, že upravuje metabolizmus. Doporučuju, používam s prestávkami viac ako desať rokov.

2014-01-14 09:09:44

Super Lecitin + E užívam dlhodobo a zbavil ma bolestí nôh - kŕčov, hlavne pred menštruáciou, proste jeho vplyv na cievy sa určite prejavil. Pamäť nemôžem posúdiť, zatiaľ čo si napíšem, tak si aj pamätám. LKVB6 tiež používam už asi tretíkrát. Tu mi najviac vyhovuje morská riasa, ale užívam 2 tabletky denne, jedna je málo. GynMax som skúšala prvýkrát v lete. Mám malý myóm a dúfala som, že zmizne. Po kontrole po 3 mesiacoch síce nezmizol, ale ani sa nezväčšil a ďalšie sa tiež neobjavili, takže som zakúpila ešte jedno balenie a uvidím. Negatívne účinky som žiadne nespozorovala.

2013-12-30 09:15:26

Výhodou produktu LKVB6 je, že som cez vianoce nenabrala žiadne kilo navyše.

2013-12-18 07:41:33

S produktom LKVB6 som spokojný, necítim sa tak unavený, som vyrovnaný a celkovo som v pohode. Váhu sa mi nepodarilo znížiť, ale ani som nepribral.

2013-12-17 14:57:11

GS Echinaceu Forte a Ženšen kórejský som užívala a užívam, pretože mám všetky príznaky boreliózy aj pozitívne testy. Lekári sa bohužiaľ diagnózu zdráhajú potvrdiť. Musím povedať, že mi tieto produkty dosť pomáhajú, zmizla veľká únava, niektoré neurologické ťažkosti, ale na konci ešte nie som, budem užívať ďalej. LKVB6 užíva s prestávkami stále moja mamička, pomáha jej od problémov s kĺbmi a stráži štítnu žľazu. Vitamíny Výber storočia som objednávala pre svojho syna, tiež splnili svoj účel, má viac energie a je odolnejší proti nachladnutiu. Ďakujem vám za to, že ste, že máte čo ponúknuť a že prírodné prostriedky naozaj pomáhajú. Odporúčam prírodnú liečbu doslova na každom kroku a podľa môjho názoru počet priaznivcov liečenie prírodnou cestou stále rastie a to je dobre. Prajem spoločnosti pre zdravie do nového roku veľa spokojných klientov a veľa úspechov vo veľmi prospešné prácu.

2013-12-16 11:39:14

LKVB6 má účinok podľa ponuky, odporúčam.

2013-11-19 12:19:18

S výrobkom LKVB6 som maximálne spokojná. Nielen, že mi pomohol znížiť hladinu cholesterolu, ale pomohol mi aj k zníženiu hmotnosti.

2013-11-14 14:40:47

Produkt LKVB 6 užívam pravidelne. Pomáha mi pri udržaní hmotnosti - už 2 roky mám rovnakú váhu, vďaka nemu chodím pravidelne bez problémov na veľkú a nepoznám pocit nafúknutého bruška: D. Najviac sa mi osvedčilo dávkovanie 1/2 tablety ráno a 1/2 tablety pred obedom. Nie som unavená, mám viac energie, lepšie zvládam stres a cítim sa proste fajn. Vrelo odporúčam = o)

2013-11-14 13:32:34

LKVB 6 som už raz užívala a bola som spokojná. S Fin Fosfocaps sa cítim lepšie a hlava viac funguje.

HORE