loading

Recenze Pharma Activ Melatonín 80 tbl. + 20 tbl. ZADARMO

Kód produktu: z43478

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • So zakúpenými výrobkami som spokojná. výrobok Mycomeno výrazne znižuje príznaky klimaktéria, ja osobne som alergická na včelie produkty, a preto sú pre mňa ostatné prírodné preparáty nevhodné. Čo sa týka preparátu melatonín , Takisto môžeme potvrdiť, že funguje. Manžel má dlhodobé problémy so spánkom. Po tomto preparátu spí pokojne niekoľko hodín. Avšak na jeho váhu (110 kg) musia brať dve kapsule.

 • Melatonín používam už niekoľko mesiacov, toto je asi štvrté alebo piate balenie. Je to výborná vec, aspoň mne sa maximálne osvedčila. Než idem do postele, čo býva okolo desiatej večer, prehltnem tabletu. Potom si asi pol hodiny čítam, a keď cítim, že prestávam vnímať prečítané, zhasnem a uložím sa na spanie. To príde behom chvíľky. Je to báječné, pretože skôr po polhodine čítaní nasledovala aj polhodina čakania na spánok. Niekedy sa stane, že aj napriek tabletku zaspať nemôžem, ale je to naozaj málokedy a na vine je väčšinou nejaký stres, veľká starosť pod. Po bežne prežitom dni spím ako bábätko a budím sa až ráno, okolo šiestej. To som predtým taky moc nepoznala, zvyčajne som sa asi tak každú druhú hodinu prebúdzala a často opäť čakala desiatky minút, než znovu zaspím. Takže za mňa - vďaka tomu, kto výrobok vymyslel.

 • Každý večer tak okolo 20. hodiny cumlám 1 tabletu melatonínu a počas 2 hodín začnem zívať, potom v pokoji zaspím. Som úplne spokojná.

 • Musím povedať, že som zvyknutá na tabletky na zaspávanie, ale keď si vezmem melatonín dobre zaspávam a netlačím do seba chémiu a koenzým mi odporučil môj lekár. Bola som stále unavená, zaspala som aj po obede, ale teraz nie som v práci tak unavená. Som spokojná.

 • Prípravok Melatonín som začala užívať v nádeji na prekonanie dlhoročnej závislosti na veľkých dávkach hypnotík. Ťažkú spánkovú poruchou trpím už od detstva, a hoci to tak nevyzerá, prášky som nikdy neužívala neuvážene a každému konečnému podľahnutie vždy predchádzala niekoľkohodinová snaha o opak. Spánkovú hygienu mám v malíčku, podporné metódy a preparáty tiež a napriek tomu mi nikdy nič iné nepomohlo. Často som potom ráno vstávala s pocitom, že som celú noc skladala uhlia a vôbec netuším, ako dokážem prežiť nasledujúci deň. V Melatonín som veľmi dúfala, ale príliš neverila. Najprv som si dala týždenný absolútnu abstinenciu od hypnotík a potom nasadila Melatonín. Po prvých 3 dňoch nejasného účinku odvtedy PRVÝKRÁT V ŽIVOTE spím každú noc a aj keď sa niekoľkokrát prebudím, vždy znovu zaspím a ráno vstávam svieži a odpočinutá. Znížila som počet káv cez deň z viac ako 3 na menej ako 2 a zaviedla si nový zvyk - aby som nerušila účinok lieku vo vnímaní režime svetla a tmy - tak už po jeho prehltnutí nikdy nečítam ani nerobím nič iné v jasnom svetle. Môžem zodpovedne povedať, že mi zmenil život. Len som bohužiaľ vymenila jednu závislosť za inú. Dúfam ale, že za oveľa prirodzenejšie a zdravšie.

 • Melatonín mi pomáha zaspať tak do hodiny. Vcelku splnil moje očakávania.

 • S prípravkom Melatonín som veľmi spokojný. Predtým som užíval STILNOX, a potom Zolpidem s postupne klesajúcim účinkom. Túto zámenu môžem každému odporučiť, podľa dostupných informácií je spôsob pôsobenia zásadne odlišný od uvedených liekov. Subjektívne hodnotenie: výrazná zmena k lepšiemu.

 • Produkt Melatonín výborne pomáha pri zaspávaní, takže už žiadne prášky na spanie nepotrebujem. Cena je tiež výborná, takže za Melatotnin ďakujem.

 • Som veľmi spokojná, produkty užívam dlhodobo s dobrým efektom. AloeVeraLife ma doslova povzbudzuje nielen na tele, ale aj na duši. S GS betakarotén som spokojná už niekoľko rokov, trávim počas jari - leta veľa času na slniečku a pri mori, preto ho začínam užívať každoročne už od marca a po celú sezónu s vynikajúcim efektom. melatonín na mňa tiež pôsobí blahodarne, užívam ho pri nespavosti. Mám radšej tieto prírodné preparáty.

 • Moje zdravotné probléby sa prehlbovali a nedostavoval sa spánok. Bola som na noc aj 10x nahor. Vyskúšala JSM rôzne tablety, ale chémiu sa bránim a objavila som Melatonín Sníček. Prvých 14 dní som nespozorovala nič moc, ale každý ďalší deň sa mi predĺžil nočný odpočinok a po mesiaci som v kuse spala aj 4 hodiny a to je paráda. Tak mu zatiaľ ostanem verná - 1 tabletu 20 minút pred spaním a do 45 minút sa dostaví účinok. Môžem odporučiť, som spokojná.

 • produkty melatonín a melatonín Mučenka používam nárazovo, ak som pretiahnutá a idem neskoro spať. Určite rýchlejšie zaspím. Vedľajšie účinky som nezaznamenala, ale nie som pravidelný užívateľ.

 • Som veľmi spokojná s produktom Melatonín. Brala som 1/2 Frontino na noc a vďaka melatonínu už nemusím tieto návykové lieky používať. Ďakujem moc.

 • Trpím už 15 rokov nespavosťou a to je mi ešte len 42 rokov. Prebúdzam sa v noci a tak som to riešila štvrť alebo pol práškom na spanie. Zistila som ale, že som začala veľa zabúdať. Prešla som teda internet a rozhodla sa podľa recenzií pre melatonín a tryptofán (V minulosti som skúšala brať Calmin, ale nefungoval mi). Začala som Tryptofán večer cca hodinu pred spaním a 2 dni som spala krásne celú noc, potom už nefungoval tak dobre, ale cítila som sa po ňom pokojná. Keď som sa v noci zobudila, vzala som si Melatonín pod jazyk. Za hodinu som zaspala, ale zase ráno sa nemohla prebrať. Teraz skúšam Melatonín tesne pred spaním a zase som niekoľko nocí spala dobre. Experimentujem pokusom omylom, však výsledok je, že som mesiac a pol bez práškov na spanie. Jedine vziať súčasne Tryptofán a Melatonín mi nerobí dobre.

 • Produkt Melatonín som si zaobstarala pred svojou cestou do USA, aby som sa vyhla či eliminovala jet lag. Myslím si, že mi Melatonín pomohol. Teraz ho už neužívam, pretože som počula, že na neho môže vzniknúť závislosť a bez jeho užívaní sa potom už človek nevyspí.

 • Prípravok Melatonín má veľmi dobrý účinok.

 • Predtým som sa budila už po 3 hodinách a potom ešte 2x - 3x. S produktom Melatonín som spokojná, zaspávam bez problémov a zobudím sa len 1x nadránom. Väčšinou potom ešte na hodinu i dve zaspím.

 • Melatonín užíval tatko ešte keď nebol v SR dostupný, takže som rád, že som mu ho mohol objednať. 5 mg je tak akurát pre bežne stresovaného človeka, aby zaspal po náročnom dni. Keď som sa učil na skúšky, tak som 5 mg užíval a naozaj je to hodnotný doplnok. Jedna tableta je na naozaj poriadne výdatný spánok, ja som po nej spal 9 až 12 hodín, zase je nutné priznať, že som mladý človek (31 rokov) a na staršie a stresovejšie ľudí bude treba působt inak.

 • Som človek, ktorý chodí spať len s prášky na zaspanie na predpis od lekára. Keďže som momentálne k lekárovi nešla, našla som si na internete účinky melatonínu a bola som veľmi milo prekvapená, že na mňa pôsobil tak ako moje prášky. Odporúčam všetkým, kto má problémy so spaním. Pokiaľ sa týka krému Colafit som tiež veľmi spokojná s jeho účinkom na má boľavý chrbát. Môžem len odporučiť.

 • S Melatonín som spokojný, spím dobre (Melatonín beriem už mnoho rokov).

 • Melatonín sme kúpila pre svoju 90tich ročnú mamičku. Moc si Melatonín pochvaľuje.

Lekárska poradňa zadarmox
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni