loading

Recenze Pharma Activ Melatonín 80 tbl. + 20 tbl. ZADARMO

Kód produktu: z43478

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Produkt Melatonín výborne pomáha pri zaspávaní, takže už žiadne prášky na spanie nepotrebujem. Cena je tiež výborná, takže za Melatotnin ďakujem.

 • Som veľmi spokojná, produkty užívam dlhodobo s dobrým efektom. AloeVeraLife ma doslova povzbudzuje nielen na tele, ale aj na duši. S GS betakarotén som spokojná už niekoľko rokov, trávim počas jari - leta veľa času na slniečku a pri mori, preto ho začínam užívať každoročne už od marca a po celú sezónu s vynikajúcim efektom. melatonín na mňa tiež pôsobí blahodarne, užívam ho pri nespavosti. Mám radšej tieto prírodné preparáty.

 • Moje zdravotné probléby sa prehlbovali a nedostavoval sa spánok. Bola som na noc aj 10x nahor. Vyskúšala JSM rôzne tablety, ale chémiu sa bránim a objavila som Melatonín Sníček. Prvých 14 dní som nespozorovala nič moc, ale každý ďalší deň sa mi predĺžil nočný odpočinok a po mesiaci som v kuse spala aj 4 hodiny a to je paráda. Tak mu zatiaľ ostanem verná - 1 tabletu 20 minút pred spaním a do 45 minút sa dostaví účinok. Môžem odporučiť, som spokojná.

 • produkty melatonín a melatonín Mučenka používam nárazovo, ak som pretiahnutá a idem neskoro spať. Určite rýchlejšie zaspím. Vedľajšie účinky som nezaznamenala, ale nie som pravidelný užívateľ.

 • Som veľmi spokojná s produktom Melatonín. Brala som 1/2 Frontino na noc a vďaka melatonínu už nemusím tieto návykové lieky používať. Ďakujem moc.

 • Trpím už 15 rokov nespavosťou a to je mi ešte len 42 rokov. Prebúdzam sa v noci a tak som to riešila štvrť alebo pol práškom na spanie. Zistila som ale, že som začala veľa zabúdať. Prešla som teda internet a rozhodla sa podľa recenzií pre melatonín a tryptofán (V minulosti som skúšala brať Calmin, ale nefungoval mi). Začala som Tryptofán večer cca hodinu pred spaním a 2 dni som spala krásne celú noc, potom už nefungoval tak dobre, ale cítila som sa po ňom pokojná. Keď som sa v noci zobudila, vzala som si Melatonín pod jazyk. Za hodinu som zaspala, ale zase ráno sa nemohla prebrať. Teraz skúšam Melatonín tesne pred spaním a zase som niekoľko nocí spala dobre. Experimentujem pokusom omylom, však výsledok je, že som mesiac a pol bez práškov na spanie. Jedine vziať súčasne Tryptofán a Melatonín mi nerobí dobre.

 • Produkt Melatonín som si zaobstarala pred svojou cestou do USA, aby som sa vyhla či eliminovala jet lag. Myslím si, že mi Melatonín pomohol. Teraz ho už neužívam, pretože som počula, že na neho môže vzniknúť závislosť a bez jeho užívaní sa potom už človek nevyspí.

 • Prípravok Melatonín má veľmi dobrý účinok.

 • Predtým som sa budila už po 3 hodinách a potom ešte 2x - 3x. S produktom Melatonín som spokojná, zaspávam bez problémov a zobudím sa len 1x nadránom. Väčšinou potom ešte na hodinu i dve zaspím.

 • Melatonín užíval tatko ešte keď nebol v SR dostupný, takže som rád, že som mu ho mohol objednať. 5 mg je tak akurát pre bežne stresovaného človeka, aby zaspal po náročnom dni. Keď som sa učil na skúšky, tak som 5 mg užíval a naozaj je to hodnotný doplnok. Jedna tableta je na naozaj poriadne výdatný spánok, ja som po nej spal 9 až 12 hodín, zase je nutné priznať, že som mladý človek (31 rokov) a na staršie a stresovejšie ľudí bude treba působt inak.

 • Som človek, ktorý chodí spať len s prášky na zaspanie na predpis od lekára. Keďže som momentálne k lekárovi nešla, našla som si na internete účinky melatonínu a bola som veľmi milo prekvapená, že na mňa pôsobil tak ako moje prášky. Odporúčam všetkým, kto má problémy so spaním. Pokiaľ sa týka krému Colafit som tiež veľmi spokojná s jeho účinkom na má boľavý chrbát. Môžem len odporučiť.

 • S Melatonín som spokojný, spím dobre (Melatonín beriem už mnoho rokov).

 • Melatonín sme kúpila pre svoju 90tich ročnú mamičku. Moc si Melatonín pochvaľuje.

 • S produktom Melatonín som veľmi spokojná. Pretože som sa rozdelila s kamarátkou, budem objednávať znovu. Zaspávam s ním denne a bez problémov. S nespavosťou sa potýkam niekoľko rokov.

 • Prípravok Melatonín je úplná senzácia !!! Užívam ho už dlho a je to ten najlepší "prášok" na spanie, aký poznám. Je úžasné, že ste ho začali predávať u nás !!! A navyše za celkom prijateľnú cenu.

 • Prípravok Melatonín používam dlhšiu dobu a som s ním spokojný. Predlžuje mi spánok v ranných hodinách.

 • Mnoho rokov trpím málo spánkom. Od lekára mám predpísané lieky, ale ..... Melatonín od vás užívam dve kapsuly pred spánkom, pretože pracujem nočné smeny pre ľudí a veľmi odporúčam. Opäť si u vás objednám až ma budú dochádzať, inak sa opäť môžem radovať z každého dňa diky melatonínu. Ďakujem.

 • Melatonín pôsobí veľmi spoľahlivo bez vedľajších účinkov.

 • Musím povedať, že som nad očakávania spokojná. So spánkom mám problémy už hrozne dlho, počas noci sa niekoľkokrát prebudím a len ťažko znovu zaspávam. Melatonín mi zaspávanie počas noci uľahčuje.

 • Sarapis Plus užívam dlhodobo pre jeho priaznivé a pritom jemné účinky na prejavy menopauzy. Som veľmi spokojná. melatonín užívam kratšiu dobu, tiež pôsobí veľmi jemne na zaspávanie pri nespavosti, zatiaľ som tiež spokojná,

1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni