loading

Recenze Pharma Activ Melatonín 80 tbl. + 20 tbl. ZADARMO

Kód produktu: z43478

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Predtým som sa budila už po 3 hodinách a potom ešte 2x - 3x. S produktom Melatonín som spokojná, zaspávam bez problémov a zobudím sa len 1x nadránom. Väčšinou potom ešte na hodinu i dve zaspím.

 • Melatonín užíval tatko ešte keď nebol v SR dostupný, takže som rád, že som mu ho mohol objednať. 5 mg je tak akurát pre bežne stresovaného človeka, aby zaspal po náročnom dni. Keď som sa učil na skúšky, tak som 5 mg užíval a naozaj je to hodnotný doplnok. Jedna tableta je na naozaj poriadne výdatný spánok, ja som po nej spal 9 až 12 hodín, zase je nutné priznať, že som mladý človek (31 rokov) a na staršie a stresovejšie ľudí bude treba působt inak.

 • Som človek, ktorý chodí spať len s prášky na zaspanie na predpis od lekára. Keďže som momentálne k lekárovi nešla, našla som si na internete účinky melatonínu a bola som veľmi milo prekvapená, že na mňa pôsobil tak ako moje prášky. Odporúčam všetkým, kto má problémy so spaním. Pokiaľ sa týka krému Colafit som tiež veľmi spokojná s jeho účinkom na má boľavý chrbát. Môžem len odporučiť.

 • S Melatonín som spokojný, spím dobre (Melatonín beriem už mnoho rokov).

 • Melatonín sme kúpila pre svoju 90tich ročnú mamičku. Moc si Melatonín pochvaľuje.

 • S produktom Melatonín som veľmi spokojná. Pretože som sa rozdelila s kamarátkou, budem objednávať znovu. Zaspávam s ním denne a bez problémov. S nespavosťou sa potýkam niekoľko rokov.

 • Prípravok Melatonín je úplná senzácia !!! Užívam ho už dlho a je to ten najlepší "prášok" na spanie, aký poznám. Je úžasné, že ste ho začali predávať u nás !!! A navyše za celkom prijateľnú cenu.

 • Prípravok Melatonín používam dlhšiu dobu a som s ním spokojný. Predlžuje mi spánok v ranných hodinách.

 • Mnoho rokov trpím málo spánkom. Od lekára mám predpísané lieky, ale ..... Melatonín od vás užívam dve kapsuly pred spánkom, pretože pracujem nočné smeny pre ľudí a veľmi odporúčam. Opäť si u vás objednám až ma budú dochádzať, inak sa opäť môžem radovať z každého dňa diky melatonínu. Ďakujem.

 • Melatonín pôsobí veľmi spoľahlivo bez vedľajších účinkov.

 • Musím povedať, že som nad očakávania spokojná. So spánkom mám problémy už hrozne dlho, počas noci sa niekoľkokrát prebudím a len ťažko znovu zaspávam. Melatonín mi zaspávanie počas noci uľahčuje.

 • Sarapis Plus užívam dlhodobo pre jeho priaznivé a pritom jemné účinky na prejavy menopauzy. Som veľmi spokojná. melatonín užívam kratšiu dobu, tiež pôsobí veľmi jemne na zaspávanie pri nespavosti, zatiaľ som tiež spokojná,

 • S PlaqueOff pre zvieratká mám už dlhšiu skúsenosti, je perfektný ako prevencia. melatonín známy zo zahraničia už dlho, je to úžasný prostriedok na spanie a relaxáciu, objednám si ho u vás znovu.

 • O melatonínu sme počula prvýkrát asi pred 10 rokmi od farmaceutického dealera, ktorý tieto tablety ponúkal v lekárni ako liek na recept. V tej dobe by vyšla 1 tableta asi na 10 Sk, čo bolo vážne veľa. Ja som si nechávala písať hypnotiká radu zolpidemu a stala som sa takmer závislou. Potom som objavila na internete tablety Melatonín sníček a ihneď som vedela, že je zakúpim. Skrátim to: Celých 45 dní pred spaním prehĺtam 1 tabletu melatonínu a do 60 minút spím ako bábätko. Pôsobí presne tak, ako som o ňom pred tými 10 rokmi počula - melatonín je spánkový hormón a stačí 5 nocí s ním a problém zaspávanie je vyriešený! Hoci som užívala hypnotiká, nemám so zaspávaním problém. Naopak, akonáhle sa zotmie, živá a idem spať. V súčasnej dobe učím aj môjho ex-manžela zaspávať s melatonínu, pretože má problém. Snáď to bude lepšie, pretože nikdy hypnotiká neužíval. A tak mu držím palce! Akonáhle Melatonín dôjde, okamžite objednám ďalšie balenie.

 • Melatonín je úžasný, po mnohých rokoch konečne v noci spím. Len pozor na predávkovanie, raz sa stalo, že som v roztržitosti a v rozčúlení nedodržala odporúčané dávkovanie. Dala som si pred spaním 2 tablety a ráno mi tiekla krv z nosa a urobili sa mi modriny na rukách a nohách (vznikli pri prudkých pohyboch). Od tej doby som naozaj opatrná a beriem 1/4 tablety každý večer a spím naozaj krásne, tvrdo, ako za mlada (žiadne ťažkosti ani vedľajšie účinky nemám). Na internete odporúčajú vyhovieť telu a keď stúpne hormón spánku (po užití melatonínu), tak je pre telo vhodné byť v tme. To je určite dôležitá informácia. Zistila som, že keď to nedodržujem, a pozerám na žiariace televízii alebo na monitor, bolí ma oči. Naopak dodržaním tmy a pokoja sa uvoľním, je mi krásne a dobre sa vyspím. Nedávno písal jeden pán na internete, že aby bol v súlade s prírodou a neubližoval telu, chodí po byte po zotmení v slnečných okuliaroch, aby utlmil nával svetla (lustre, televízia, monitor) a aby telo v čase, keď je vonku tma, odpočívalo (veľké svetlo do očí je večer a v noci neprirodzené). Keď sa chcem pred spaním "pozerať" na televíziu a už mám v sebe melatonín, zaviažem si oči a chvíľu počúvam diskusné relácie. Krásne sa pri tom uvoľním a melatonín medzitým začne pôsobiť. Sprchujem sa v šere, potom si ľahnem a zaspím po dvoch nadýchnutie. Myslela som, že tak rýchle zaspanie už v živote nazažiji (zaspávala som už niekoľko rokov 2, 3 alebo 4 hodiny, často som nemohla zaspať do piatich alebo aj do siedmich do rána). Som vďačná, že melatonín predávate. Zmenil mi život. Zaspávam rýchlo, spím dobre, mám živé sny, cez deň nie som tak unavená.

 • tryptofán plus je moc dobrý, užívam ho denne do 16:00 - zmiernia alebo úplne sa vytratí vnútorný nepokoj, čo má v práci dobrý účinok. melatonín užívam pred spaním, taky ho odporúčam. Spím kompletne 8 hodín a ráno je lepšia ako bývavalo. DMAE taky odporúčam, som aktívny po celý deň.

1 rok na vrátenie tovaru
bez udania dôvodu
x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni