Objednajte dnes, garantujeme doručenie do Vianoc! Získajte naviac dopravu ZADARMO s vybranými produktmi od značky Ecoegg. Platnosť ponuky od 12.12. do 17.12.2017. 

loading

Recenze Doporučená kombinace produktů Na Srdce - Maqui Pure + Omega 3 rybí olej FORTE + Coenzym Extra Strong

Kód produktu: zDK0019

Do detailu produktu

Priemerné hodnotenie:

 • Musím povedať, že som zvyknutá na tabletky na zaspávanie, ale keď si vezmem melatonín dobre zaspávam a netlačím do seba chémiu a koenzým mi odporučil môj lekár. Bola som stále unavená, zaspala som aj po obede, ale teraz nie som v práci tak unavená. Som spokojná.

 • S produktom Maqui Pure som spokojný. Cítim akoby lepšiu pohyblivosť, prekrvenie, som taký živšie. Prípadné bolesti po tele, ktoré ma občas trápi, tiež ustupujú. Je v tom iste aj trocha sugescie a presvedčenie, že to funguje ako má. V každom prípade som spokojný.

 • S prípravkom Maqui Pure som spokojná, cítim menšiu únavu a mám lepšiu pleť. Ďakujem.

 • Maqui kapsule sme použili pri rekonvalescencii po infekcii a zdalo sa, že zafungovali veľmi dobre. Ovšem používali sme aj bylinkové čaje.

 • S prípravkom Maqui Pure som bola spokojná a naďalej by som si chcela tento výrobok podľa mojich finančných možností objednávať.

 • pH Minerals na odkyslenie organizmu dobre funguje na odkyslenie organizmu. Tiež s produktmi Wild Yam Premium a Maqui Pure som spokojná. Užívam je ešte spolu s Regevitem 2 mesiace. Neviem, či je to ich pôsobením, ale pri poslednej kontrole krvi na endokrinológii mi pani doktorka znížila dávku Euthyrox zo 100 na 75. Objednám si určite ďalšie.

 • S Maqui Pure som veľmi spokojná, ďakujem.

 • Sa zakúpenými výrobkami Maqui Pure , Regevit , Graviola anona , Super Cesnak a Super Lecitín som spokojný. Pri prvej várke som okamžite pocítil celkové zlepšenie, hlavne viac energie. Krokomer v vrecku zrazu začal ukazovať dvojnásobok a občas som bol nesvoj z toho, že nemám zrovna do čoho pichnúť. Viac sa pohybujem. Pred 2,5 rokmi som prestal fajčiť zásluhou zápalu pľúc. Počas 14 dní som opuchnutá, hlavne na nohách a pribral tak 10 kg. Ošetrujúci doktorka skontrolovala asi 3 mesiace starý rozbor krvi a skonštatovala, že je všetko v poriadku. Niekoľko mesiacov som užíval echinaceu a ženšen , trochu mi spľasli opuchy, ale bol som veľmi unavený a zoslabnutý, v noci som takmer nespal. Maximálne 4 hodiny. Dosiahol som váhy 134 kg (výška 176 cm). S uvedenou kombináciou som získal energiu, viac pohybu, nadhľad nad vecou a mínus 9 kíl za 8 mesiacov. Práve mi došiel Regevit, takže musím urobiť inventúru zvyšku a doplniť zásoby.

 • S výrobkami Maqui Pure , Regevit a Rybí olej Forte som spokojná. Magui Pure a Rybí olej Forte som u vás zakúpila opakovane. Rybí olej užíva manžel a určite budem po doužívaní objednávať ďalšie. Magui Pure a Regevit užívam ja a cítim sa plná elánu, no proste povedané výborne.

 • Z vašim produktom Magui Pure som bol veľmi spokojný, splnilo moje očakavania a rozmyslam o jeho dalšom objednania.

 • Coenzym Extra! Strong užívam už niekoľko rokov a vďaka nemu nemusím užívať iné lieky na srdce, ktoré mám slabšie a občas trpím arytmií. Stimaral mi pomáha s mojou psychikou, trpím depresiami. Tiež ma povzbudzuje fyzicky, proti únave.

 • Prípravok Coenzym Extra! Strong hodnotím pozitívne.

 • Produkt Coenzym Extra Strong na mňa pôsobil povzbudivo.

 • Po užívaní Maqui Pure som zistila, že žiadny problém so zažívaním nemám a naopak som sa cítila plná energie. Napriek tomu, že mám barly, mám obmedzený pohyb a pred operáciou bedra, tak nejako som sa cítila nie tak unavená. Taky som zistila, že som o necelé 5 kg ľahší. Teraz momentálne beriem antibiotiká, ale rozhodne mám v pláne si opäť objednať, asi 2 balenia Maqui Pure.

 • S produktmi Maqui Pure , Cytovital a Gynex som veľmi spokojná. Gynex som si objednala na gynekologické problémy spolu s Cytovitalom a naozaj to zabralo. Už počas krátkej doby som cítila výrazné zlepšenie. Cytovital používam aj ako krém na akné, odreniny, a ostatné kožné problémy a som s ním veľmi spokojná. Určite budem používať aj naďalej. Maqui Pure je tiež skvelý prípravok, objednala som si ho ako doplnok pre liečbu zápalov močových ciest a zvýšenie imunity. Po dvoch týždňoch užívania 2 tablety denne som cítila výrazné zrýchlenie metabolizmu a pozitívum tohto výrobku na mojom tele ako napr. viac fyzickej energie. Celkovo som mala po dobu užívania veľmi dobrú náladu a upravilo sa aj zažívanie. S Maqui som tiež veľmi spokojná a určite budem užívať aj naďalej. Všetky tri výrobky by som určite odporučila svojim známym.

 • Maqui Pure bol pre priateľku a objektívne sa dá povedať, že ju pomohol hlavne čo sa týka únavy. Pri využívaní tohto lieku sa cítila viac aktívny a nebola taká unavená.

 • Regevit pôsobí u mňa na psychiku a energiu veľmi rýchlo. Maqui Pure a Wild Yam ešte zosilneli účinky Regevitu. Po približne dvoch mesiacoch u mňa vymizli príznaky alergických ťažkostí, ako nádcha, kašeľ, zlepšila sa do tej doby vysušená pokožka, zlepšila sa kvalita vlasov. U manžela došlo k úprave trávenia, zlepšenie psychiky.

 • Maqui Pure kapsule mne moc pomohli s mnohými ťažkosťami, vypätím, nervozitou, úbytkom váhy apod. Sú naozaj spoľahlivé, aspon u mňa. Predtým som bola nervózna, netrpezlivá a všetko som si moc brala. Teraz u mňa platí naozaj to staré porekadlo: "keď nejde o zdravie tak ide o ...". Hlavne psychicky pravdepodobne po určitej detoxikácii som sa moc upokojila. A až potom, povedala by som tak po 1 mesiaci užívania, som si uvedomila, ako som v pohode a nič ma nerozhádže. Ba dokonca som aj schudla a nemám chuť na sladké. Tiež ma to nenúti stále niečo, ako sa hovorí, "zobať". Musím podotknúť, že beriem 1 kapsulu ráno na lačno. Viac nie. A asi tým pomalým nábehom, najskôr upravenie čriev odkyslením a potom ten krásny pocit ľahkosti, pokoja a spokojnosti. Ja odporúčam aj preto, že mám nejaké skúsenosti s inými zázračnými kapsulami, ktoré vôbec nefungujú. Ba naopak vás len vysuší a potom neviete, čo s tým. Prajem veľa spokojných zákazníkov ako som ja.

 • S produktom Maqui Pure som spokojná.

 • Dobrý deň, s výrobkom Maqui Pure som bola spokojná. Kúpila som si ho kvôli zníženiu váhy a detoxikáciu organizmu. Využívala som obe balenia (4 až 6 kapsúl denne). Spočiatku bol úbytok váhy väčší, potom sa pozastavil (celkom asi 3-4 kg). Na podrobnejšom vyšetrení som nebola, ale cítila som sa dobre. Po celú dobu som nebola chorá.

Dopravné už od 1,90 €x
Radi vám upravujeme ponuku na mieru, ale aby sme to zvládli, používame k tomu súbory cookie.
Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
OK
prvni